02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Ağustos 03:22
Yorum Yok
786
İskged İftarda Buluştu

İskged İftarda Buluştu

İskenderun Gençlik ve Eğitim Derneği (İSKGED Yönetim Kurulu ve Dernek üyeleri, geleneksel olarak her yıl düzenlenen iftar yemeğinde buluştu.

Belen’de bir restaurantta düzenlenen iftar yemeğine 22. Dönem milletvekili Mmehmet Soydan, Kartek Güvenlik sahibi Tahsin Öztekin ve misafirler katıldı.

Yıllardır Avrupa Birliği projeleri ile Hatay’ın adını dünyaya duyuran İSKGED üyeleri ile birlikte başarısını sürdüreceğini bir kez daha kanıtladı.

Düzenlenen iftar yemeğinde konuşan İSKGED başkanı Ercan Aflaz, İSKGED ‘in bir avuç inanan insanın bir araya gelmesi ile kurulduğunu dile getirdi. Başkan Aflaz ” İSKGED kurulduğu günlerden bu yana çok yol katetti. Bir avuç insanın inanarak başladığı bu mücadele bugün daha da büyüyerek devam etmektedir. Geleneksel olarak her yıl düzenlenen iftar yemeğimizde yine birlik ve beraberlik içerisindeyiz.bilindiği üzere derneğimiz AB projeleri yapmaktadır, bu yılda yeni projelerimiz kabul edilmiştir. Doğaka’ya yapmış olduğumuz haydi gençler spora projemiz de devam etmektedir. Derneğimizi kurduğumuz zaman arkadaşlarımız ile bir çok hayallerimiz vardı, geldiğimiz noktada birçok hayallerimizi gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Bu iftarımızın hazırlanmasında emeği geçen sayın Tahsin Öztekin’e çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bugün aramızda olan 22. Dönem milletvekilimiz Mehmet Soydan’a da iftarımızı şereflendirdikleri için teşekkürü bir borç bilirim” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: