20 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Ağustos 03:22
Yorum Yok
725
İskged İftarda Buluştu

İskged İftarda Buluştu

İskenderun Gençlik ve Eğitim Derneği (İSKGED Yönetim Kurulu ve Dernek üyeleri, geleneksel olarak her yıl düzenlenen iftar yemeğinde buluştu.

Belen’de bir restaurantta düzenlenen iftar yemeğine 22. Dönem milletvekili Mmehmet Soydan, Kartek Güvenlik sahibi Tahsin Öztekin ve misafirler katıldı.

Yıllardır Avrupa Birliği projeleri ile Hatay’ın adını dünyaya duyuran İSKGED üyeleri ile birlikte başarısını sürdüreceğini bir kez daha kanıtladı.

Düzenlenen iftar yemeğinde konuşan İSKGED başkanı Ercan Aflaz, İSKGED ‘in bir avuç inanan insanın bir araya gelmesi ile kurulduğunu dile getirdi. Başkan Aflaz ” İSKGED kurulduğu günlerden bu yana çok yol katetti. Bir avuç insanın inanarak başladığı bu mücadele bugün daha da büyüyerek devam etmektedir. Geleneksel olarak her yıl düzenlenen iftar yemeğimizde yine birlik ve beraberlik içerisindeyiz.bilindiği üzere derneğimiz AB projeleri yapmaktadır, bu yılda yeni projelerimiz kabul edilmiştir. Doğaka’ya yapmış olduğumuz haydi gençler spora projemiz de devam etmektedir. Derneğimizi kurduğumuz zaman arkadaşlarımız ile bir çok hayallerimiz vardı, geldiğimiz noktada birçok hayallerimizi gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Bu iftarımızın hazırlanmasında emeği geçen sayın Tahsin Öztekin’e çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bugün aramızda olan 22. Dönem milletvekilimiz Mehmet Soydan’a da iftarımızı şereflendirdikleri için teşekkürü bir borç bilirim” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: