06 Temmuz 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
4 Mayıs 01:03
Yorum Yok
816
Aselsan Teknoversite Günlerinde

Aselsan Teknoversite Günlerinde

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tarafından tertip edilen ve 3 Mayıs 2018 Perşembe günü icra edilecek olan “3.Teknoversite Günleri” açılış töreni ve akabindeki “Üniversite-Sanayi İşbirliği” konulu konferansa iştirak etmek üzere İlçemize gelen ASELSAN Teknoloji ve Strateji Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Çelik, İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

3 Mayıs 2018 Perşembe günü saat: 12.00’da gerçekleşen ziyarete, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Eyyüphan Yakıncı’da eşlik etti.

ASELSAN Teknoloji ve Strateji Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Çelik, Kaymakam Recep Soytürk’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, ziyaretin anısına şilt takdim etti.

Kaymakam Soytürk, Prof.Dr. Mehmet Çelik ve beraberindeki Prof. Dr. Mehmet Eyyüphan Yakıncı ile günün anısına fotoğraf çektirirken, nazik ziyaretlerinden dolayı da ayrıca teşekkür etti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Buyukelçi’den HBB’ye Ziyaret

BAŞKAN SAVAŞ KAZAKİSTAN CUMHURİYETİ TÜRKİYE BÜYÜKELÇİSİ ABZAL SAPARBEKULY VE İŞ İNSANLARI İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,... Devamı..

Vali İsmi İçin İmza Toplandı

Son Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Vali Mustafa Yaman’ın isminin verildiği Spor Merkezi, okul binası ve cadde isimlerinin değiştirilmesi için bir grup... Devamı..

Işık Şener’den “Adaletli Hizmet”

Fatih Tosyalı geçtiğimiz gün benimle beraber üç gazeteci arkadaşımızı asfalt için Numune mahallesi ve Sanayi içi ile alternatif yollara dökülen asfaltı yerinde... Devamı..

Arsuz’a Nezaket Ziyareti

Hatay Vakıflar Bölge Müdürlüğüne yeni atanan Ümit Gökhan ÇİÇEK ilçemize ziyarette bulundu.Sayın Valimiz Rahmi DOĞAN ile birlikte Rhosus Antik Kentte incelemelerde bulunan,... Devamı..

Palmiye’de Tüp Bebek Dönemi

PALMİYE’DE ‘TÜP BEBEK MERKEZİ’ DÖNEMİİskenderun Palmiye Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek, İnfertilite (Kısırlık) Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut, infertilite ve... Devamı..

Yayman Tarihe Sahip Çıkıyor

TARİHİ BİNA KURTARILDITARİHİ BİNA KÜTÜPHANE OLDU Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde bulunan koruma altındaki tarihi bina restore edilerek kütüphane haline getirildi.. Türkiye’ye örnek olacak... Devamı..

HBB Yayla Yollarını Genişletiyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından il genelinde yürütülen yol yapımı, bakımı ve onarımı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.Dörtyol... Devamı..

Çinçin-Ceylan’dan Jet Ziyaret

ÇİNÇİN VE CEYLAN’DAN JET TURİZM’E ZİYARETAntakya Ticaret Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Ticaret Odası Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu ve Defne Esnaf Kefalet... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: