İşte İskenderunspor A.Ş


Hakan Bolat ve ekibi bugün basın karşısına çıktı.
Gerçekten güçlü ve hedefleri olan bir adam. Hedefimiz Süper Lig dedi. Bunu duymak bile heyecan vericiydi. Çünkü fikri, eylemi ve niyeti sevdam İskenderun demesi beni, bizi etkiledi. Dürüst, ekip ruhuna önem veren biri.
Ben büyük şans demiyorum, çok büyük şans kapımıza geldi. Hayalleri var İskenderunspor ile büyüdüm yenildi üzüldüm dedi. Şimdi sırada sevinmek var…
Şu kriz döneminde bu heyecan ve arzuyla çok inanıyorum ki basamakları hızlı bir şekilde çıkacak bu takım
Ama Başkan Hakan Bolat’ ın bir isteği var. Birlik olalım, destek olalım diyor. Kimseden maddi beklentisi yok. Zaten ayağının tozuyla 8 milyon lira harcamış.
Ayrıca sözlerine İskenderun il olmalı ve bunu her platformda dile getireceğini söyledi.
Gurur duydum çünkü bu memleket bunu hakediyor.
Herkes ama herkes önce takımına sonra bu iyi niyetli, vefa borcunu ödemek için bir araya gelenlere sahip çıksın. İnanıyorum başarı gelecektir. Ve ben bu takımı 3 yıl içinde çok ama çok iyi yerlerde göreceğimi ümit ediyorum.
İskenderun A.Ş spor, Başkan Hakan Polat, Yönetim Kurulu üyeleri Gülcan Polat, Fikret Kanat, Celal Velioğlu, Teknik Kadro, Futbol Direktörü Eski Galatasaray’lı Suat Kaya, Sportif Direktör Güney Kanat ve Teknik Direktör Yusuf Tokaç, yardımcısı Zeyni Özdemir ve ekibi toplantıda hazır bulundu.
Önümüzdeki sene için takım hazır, kadro hazır, İskenderun zaten hazır haydi İskenderunspor artık söz sende.
Destek olmayan önce vicdanına sonra bu şehire hata yapar!
Ben bu sinerjinin yanındayım ya siz?
IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ