İTSO’ dan Teröre Kınama

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz Ankara’da meydana gelen terör saldırısı ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

İTSO Başkanı Yılmaz, “Gün birlik olma günüdür”

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz Ankara’da meydana gelen terör saldırısı ile ilgili yazılı açıklama yaptı. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz yaptığı açıklamasında, “Türkiye Cumhuriyeti devleti çok güçlü bir ülkedir. Birlik ve beraberliğimize kast etmek isteyenler asla emellerine ulaşamayacaklardır. Bizler her zaman kenetlenmesini bilmiş bir milletiz. Bu hain saldırıların, vatandaşlarımızın demokrasi ve huzur iradesini asla kırmaması gerekir.

Cennet vatan ülkemizin üzerinde yaşanan hain oyunlar karşısında ortak bir iradeyle karşı duruş sergilemeliyiz. Sivil toplum kuruluşları olarak yaşanan bu terör olaylarının bir an önce sona ermesini temenni ediyorum. Ankara’da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına da baş sağlığı dilerken, yaralı vatandaşlarımıza da geçmiş olsun diliyorum ve bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum” dedi.