İTSO Personeline Eğitim verildi

İTSO Personeline ‘Resmi Yazışma Kuralları ve Kurum Kültürü’ eğitimi verildi.

İTSO’ da Kural ve Kültür Üzerine Eğitim

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, personellerine yönelik, kurum içerisinde çeşitli kurslar düzenleyerek, personellerine eğitim desteği de veriyor.

İTSO’da görev yapan personellerin, gerek üyelere gerekse kurum içerisinde daha verimli çalışabilmeleri, işlerine daha iyi motive olmaları, iş yerinde yüksek performans sergilemeleri amacıyla konusunda uzman ekipler tarafından eğitimler verilmeye devam ediliyor.
İTSO’da düzenlenen eğitimde, İnsan Kaynakları yönetimi, Kurumsal Gelişim İstihdam ve Mesleki Eğitmen Özlem Yurdanur tarafından İTSO personeline ‘Resmi Yazışma Kuralları ve Kurum Kültürü’ eğitimi verildi.
Danışman ve eğitmen Özlem Yurdanur, verdiği eğitimlerde personellerin vatandaşlarla olan diyaloglarla ilgili bilgiler verdi. Güleryüz ve tebessümün gerek personel gerekse odaya gelen üyelerin hizmet alımlarında pozitif etken olduğuna vurgu yapan Yurdanur, yazışmalarda dikkat edilmesi gereken konular hakkında da detaylı bilgiler verdi. Eğitimlerde özellikle Misyon ve değerler,
kurumsal varlıklar, güç ve statü, kurumsal deneyimler, insan kaynakları, Ortak dil konularının kurum kültüründe etkin rol aldığı ifade edildi.