Kalitenin Adresi NASYA Kuaför

Tecrübe, kalite ve güleryüzlülük ile tecrübenin birleştiği adres NASYA KUAFÖR

Nasya Kuaförün kurucularından İbrahim ve Suzan Yavuz çifti 1999 yılından bu yana İskenderun’da kendi salonlarında Kuaförlük sektöründe adından söz ettiriyor.

İbrahim Yavuz: “Memnuniyet Esastır.”

Yurtiçi ve yurtdışında sayısız eğitimler alan İbrahim & Suzan Yavuz çifti bugün son teknoloji olan sistemle mesleği sürdürmektedir. Salondaki misafirlerin mutluluğu ve memnuniyeti bizim için her zaman esas kuraldır diyen Nasya Kuaförün kurucuları; Bilinçli müşterinin kendileri için ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Saç boyama hem teknik hem de kimyasal özellikleri dikkate alındığında profesyonellerce, yani kuaförler tarafından yapılması daha uygun olan bir işlemdir. 

İşin estetik, pratik, hijyenik, sosyal ve psikolojik boyutları da düşünüldüğünde kuaför salonları sağlıklı, rahat ve doğru saç renklendirme hizmetini alabileceğiniz tek mekânlardır dedi.

Suzan Yavuz: Kaşların Biçimi Önemlidir.

Bu gün dünyaca ünlü phibrows markası olan phibrowsAcademi artisti Suzan Yavuz müşterilere Nasya Kuaförde Microblading 3D Kıl tekniği kaş uygulamasıyla hizmet veriyor.

Konuyla ilgili olarak salon yetkilisi Suzan Yavuz; “Microblading, elle yapılan bir yarı kalıcı kaş çizimi tekniğidir. Kaşların biçimi, altın orana (phi 1.618) ve yüz morfolojisine göre hesaplanır.
Pigment, sterilize edilmiş aletler kullanılarak derinin yüzey tabakasına uygulanır. Bu yöntem kaşların görünümünü güzelleştirmek yüz estetiğine önem veren herkes için ideal bir tercihtir.” Açıklamalarda bulundu.

Adres: Süleymaniye Mah Yavuz Sultan Selim Cad. No: 2/A TEL: 0326 613 0460 İSKENDERUN

“Tüketici Dikkat Etmeli”

Tüketicileri yanıltmayı, aldatıcı reklam ve tanıtımlar yaparak toplum sağlığıyla oynamayı önemsiz hatta maddi menfaatler açısından gerekli gören firmaları bu tür aldatıcı reklam ve tanıtım faaliyetlerini şikâyet edebileceğiniz kuruluşların linkleri:
E-Devlet üzerinden: https://giris.turkiye.gov.tr
Şikayet var: www.sikayetvar.com/firma/detay/saglik-bakanligi
Tüketiciyi Koruma Derneği: www.tuketicilerdernegi.org.tr
E-mail ile: tuder@tuketicilerdernegi.org.tr
Tükoder: www.tukoder.org.tr