Karaağaç Sahil Yolu İncelemesi

Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu İnşaatında Incelemede bulunuldu

Arsuz Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolunun 2.5 Km’lik bölümünde bordür döşeme çalışmaları başladı.
Arsuz Kaymakamı Musa SARI ve Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven , Fen İşleri Müdürü İnşaat Yüksek Mühendisi Koray MAZMANCI ’dan sahil yürüyüş yolu ile ilgili detaylı bilgi aldılar.
Eşsiz deniz manzarasında keyifli spor ve yürüyüş yapma fırsatı verecek olan yürüyüş yolunda çalışmalar devam ederken, bugün itibariyle bordür taşları döşenmeye başladı. Halkın huzur ve güven içinde eğlenceli vakit geçirebileceği bank , aydınlatma ,rekreasyon alanları , çocuk parkları gibi birçok çalışmaların yapılacağı belirtildi.

Kaymakam SARI çalışmaları yerinde inceleyerek Fen İşleri Müdürü İnşaat Yüksek Mühendisi Koray MAZMANCI ’dan bilgi aldı. Yürüyüş yolunun Karaağaç halkı için önemli bir yaşam alanı olacağını , yürüyüş yolunun İskenderun sahiliyle buluşturulması İçin görüşmeler yapabileceklerini belirten Kaymakam SARI yetkililerden bilgi aldıktan sonra, halkın günün her saatinde vakit geçirebileceği, denizle buluşacağı yürüyüş yolu projesinin önemine değinirken, yaklaşık 4 ay içerisinde bitecek olan bu projede başta Başkan GÜVEN ve emeği geçen herkese teşekkür etti