Karaağaçspor Yönetiminden Culha’ya Ziyaret

Karaağaçspor’un yeni yönetimini konuk eden Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Karaağaçspor Tesislerine yeni bir çehre kazandıracak olan projenin 27 Ekim’ de ihale edileceği müjdesini verdi

Bu fotoğraf çok iyi okunuyor!

Sporun her branşına destek veren, amatör sporun gelişmesi adına hem kulüplerin, hem de sporcuların her zaman yanında olan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Türk Futboluna sayısız sporcu kazandıran Karaağaçspor’un yeni yönetimini makamında ağırladı. Hem istihdama, hem de spora katkı sunan gönüllü spor adamlarına ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Culha, Nevzat İnan başkanlığındaki yeni yönetime Karaağaçspor Sahasını ulusal standarda taşıyacak olan projenin ihalesinin 27 Ekim’de yapılacağının müjdesini verdi.

“Onüçüncü yöneticiyim”

Oldukça samimi ve esprili bir ortamda gerçekleşen ziyarette yeni yönetime “Karaağaç’ ın aydınlık yüzüsünüz. Bu fotoğraf çok iyi okunuyor” diyerek, başarılı olacaklarına inandığını söyleyen Başkan Culha, geçmiş yönetimin de elinden gelenin fazlasını yaptığını ve elde edilen başarıda yönetimin iyi bir ekip çalışması sergilemesinin etkili olduğuna vurgu yaptı.

Karaağaçspor'un emin ellerde olduğunu söyleyen Başkan Culha, “Nevzat İnan’ın daha önce de kulübe sürekli bir desteği vardı. Beni de sizlerden biri olarak kabul edin. Yönetiminiz 12 kişiyse, ben de yönetimin on üçüncü yöneticisiyim… Siz takım için nasıl düşünüyorsanız, bu takımı biz de aynı şekilde düşünüyoruz. Dolayısıyla sizlerin başarısı, bizim başarımızdır.

Arsuz’lu olan ve Karaağaçspor Sahası’ndan Türk Futboluna kazandırılan Selçuk İnan, İsmail Köybaşı, Ferit Cömert ve Birkan Öksüz gibi profesyonel sporcularımızla övünüyoruz ve gurur duyuyoruz. Maddi – manevi her zaman yanınızdayız. Bundan hiçbir tereddüdünüz olmasın” diyerek, Karaağaçspor Sahasında geleceğin yetenekli futbolcularının yetişmeye devam edeceğini belirtti.

“Karaağaçspor Sahasına sihirli dokunuş”

Karaağaçspor Sahası’nın 1 milyon 300 bin lira keşif bedeli ile 27 Ekimde ihale edileceğini anlatan Başkan Culha, “Yapamayacağımız hiçbir hizmetin sözünü vermeyiz. Öngördüğümüz tüm projeleri 5 yıl içerisinde hayata geçireceğiz. Bunlardan biri de Karaağaçspor Tesisleri projesidir. Çocuklarımıza ve kentimize yakışır bir saha yapacağız. Suni çimin yanısıra, soyunma kabinleri ve tribünü ile ulusal standartla yapacağımız sahamızda futbolcularımız tüm maçlarını burada oynayabilecekler. Bu projenin yanına ayrıca bir sosyal tesis yapmayı düşünüyoruz. Karaağaç Mahallemiz’de hali hazırda biri Şirinyer’in, diğeri Tüccarlar Sitesi’nin önünde yapımı devam eden iki sosyal tesisimiz var. Ayrıca burada bir sahil yürüyüş yolu yapacağız. Ayrıca Karaağaç Sahilinin rahatlaması için kıyı kenar çizgisinin mevcuda göre düzenlenmesi gerekiyor. Bununla ilgili de bir çalışmamız var. Kısacası ilk defa bir belediye başkanı Karaağaç Sahiline el atıyor” diyerek, yapılan çalışmaları anlattı.

Yeni yönetim hedef büyüttü

Karaağaçspor Kulüp Başkanı Nevzat İnan ise, kabulden ve tesis yatırımından dolayı Başkan Nazım Culha’ya teşekkür ederek, yeni yönetim olarak hedef büyüttüklerini, BAL Ligi’nde veya 3. Ligde oynayan bir takım oluşturacaklarını dile getirdi. Geçmiş yönetime de teşekkür etti.