27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
26 Kasım 17:05
Yorum Yok
1848
Kasım Ayı Artık Bitsin! Serkan Öğretmen Hayatını Kaybetti!

Kasım Ayı Artık Bitsin! Serkan Öğretmen Hayatını Kaybetti!

Kasım ayında özellikle İskenderun’da bir çok can alan azrail, yine rahat durmadı. Öğretmen Serkan Tümkaya’yı aramızdan aldı!

 

İskenderun’lu genç öğretmen Serkan Tümkaya, bir süredir tedavi gördüğü Başkent Üniversitesi Adana Hastanesi’nde sevdiklerine veda etti.

 

İki yıl önce öğretmenlik mesleğine başlayan ve Kahramanmaraş’ta İngilizce öğretmeni olarak görev yaparken yakalandığı hastalığa yenik düşen Tümkaya’nın genç yaşta kaybı ailesi, yakınları arasında derin üzüntü yarattı.
Zekeriya-Aysel Tümkaya’nın oğlu, Nil Şanlı Tümkaya ile evli ve bir yaşındaki Burcu’nun babası Serkan Tümkaya’nın cenazesi Karaağaç Şarkkonak mezarlığında ağıtlar arasında defnedildi. Serkan Tümkaya, 30 yaşındaydı.
kasim-ayi-artik-bitsin

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: