22 Ekim 2017 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
2 Ekim 15:45
Yorum Yok
607
Kaya ve Kendirci Ailelerinin Mutlu Günü

Kaya ve Kendirci Ailelerinin Mutlu Günü

İskenderun’ un tanınmış esnaflarından Sedat Kendirci ailesi ve Kaya ailesinin mutlu günü

“ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR”

İskenderun’ un sevilen esnaflarından Sedat Kendirci’ nin güzel kızları Türkan ile Kaya ailesinin yakışıklı oğulları Tuncay unutulmayacak düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Sapphire Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün törenine yoğun katılımın olduğu gözlenirken tüm misafirlerle bizzat ilgilenen Kendirci ve Kaya aileleri bu mutlu günlerinde sevdikleriyle girmenin mutluluğunu doyasıya yaşadılar.

Şehir içi ve şehir dışından çok sayıda tanıdık simanın katıldığı düğün, genç çiftin salona gelmesiyle başladı. Davetlilerin huzurunda ömür boyu sürecek mutlulukları için ‘evet’ diyen çiftler gönüllerince eğlendiler.

Gelin ile Damadın gelmesiyle başlayan eğlencede dans pistini bir an olsun boş bırakmayan davetliler, geç saatlere kadar vur patlasın çal oynasın bir eğlence yaşadılar. Düğün sonunda genç çifti tebrik eden davetliler ömürboyu mutluluklar diledi.

Büyükşehir Gazetesi ve iskenderunpost ailesi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İTSO ve İSTE Burs Anlaşması İmzalandı

İSTE İle İTSO Arasında Burs Protokolü İmzalandı İSTE’yi tercih eden Başarılı Üniversite öğrencilerine İTSO 400 TL Burs veriyor. İskenderun Teknik Üniversitesi’ nin... Devamı..

Arsuz’ da Satranç Şampiyonası

Spor yatırımları arasında satranca farklı bir önem veren Arsuz Belediyesi ev sahipliğinde, Türkiye Satranç Federasyonu ve Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor İl... Devamı..

Derbi Crystal Cafe’de İzlenir

Lig Tv Heyecanı Crystal Cafe’ de Başlıyor Crystal Cafe’ de Derbi Heyecanı İskenderun’ un nezih, seçkin ve damak tadında iddialı mekanlarından olan... Devamı..

Kimyeci Muhtarlarla Buluştu

BAŞKAN KİMYECİ, MUHTARLAR GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ATATÜRK ANITI’NDA DÜZENLENEN ÇELENK SUNMA TÖRENİ’NE KATILDI           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 19 Ekim Muhtarlar Günü... Devamı..

Ömürboyu Mutluluklar

Unutulmaz bir düğün gecesi daha… TUĞÇE VE ONUR’ UN EN MUTLU GÜNÜ İskenderun’ da bankacılık sektörünün başarılı isimlerinden Tuğçe Sönmez ile yine... Devamı..

Lütfü Savaş’tan Spora Destek

BAŞKAN SAVAŞ ‘IN SPOR SEVGİSİ BAŞARILARI DA BERABERİNDE GETİRMEYE DEVAM EDİYOR Çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sağlıklı bir geleceğin oluşturulması... Devamı..

Zabıtadan Sıkı Denetleme

İSKENDERUN BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ KALDIRIMLARA PARK EDEN ARAÇLARA İŞLEM YAPIYOR İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, düzenli olarak yaptıkları denetimlerde, araçlarını yayalara ayrılmış... Devamı..

Antakya Belediyesi Lokaline İlgi Büyük

Hanımlar, Aile Danışmanlığı Seansları ve Özel Gün Toplantıları İle Bir Araya Geliyor ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİ’NE HANIMLARIN  YOĞUN İLGİSİ DEVAM EDİYOR           ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: