15 Temmuz 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
2 Ekim 15:45
Yorum Yok
839
Kaya ve Kendirci Ailelerinin Mutlu Günü

Kaya ve Kendirci Ailelerinin Mutlu Günü

İskenderun’ un tanınmış esnaflarından Sedat Kendirci ailesi ve Kaya ailesinin mutlu günü

“ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR”

İskenderun’ un sevilen esnaflarından Sedat Kendirci’ nin güzel kızları Türkan ile Kaya ailesinin yakışıklı oğulları Tuncay unutulmayacak düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Sapphire Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün törenine yoğun katılımın olduğu gözlenirken tüm misafirlerle bizzat ilgilenen Kendirci ve Kaya aileleri bu mutlu günlerinde sevdikleriyle girmenin mutluluğunu doyasıya yaşadılar.

Şehir içi ve şehir dışından çok sayıda tanıdık simanın katıldığı düğün, genç çiftin salona gelmesiyle başladı. Davetlilerin huzurunda ömür boyu sürecek mutlulukları için ‘evet’ diyen çiftler gönüllerince eğlendiler.

Gelin ile Damadın gelmesiyle başlayan eğlencede dans pistini bir an olsun boş bırakmayan davetliler, geç saatlere kadar vur patlasın çal oynasın bir eğlence yaşadılar. Düğün sonunda genç çifti tebrik eden davetliler ömürboyu mutluluklar diledi.

Büyükşehir Gazetesi ve iskenderunpost ailesi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Vatanı için bayrağına sarılanların, canı pahasına hainlerin karşısında duran aziz milletimizin 15 Temmuz Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi’ nin 2. yıldönümü kutlu... Devamı..

İlçe Başkanı Bilgili’ den 15 Temmuz Açıklaması

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz 2016′ da yaşanan hain darbe girişimine dair yaptığı açıklamalar şu şekilde;... Devamı..

15 Temmuz Fidanı Dikildi

Ak Parti Hatay İl Başkanlığı 15 Temmuz şehitlerini anma programı düzenledi. Programda Türk Bayrakları ile fidan dikildi. Açıklamlarda bulunan İl Başkanı İbrahim... Devamı..

Emekli ve Asgari Ücretliler Kaçırmasın!

Müjde üstüne müjde! Emekliye iki ikramiye, gençlere 3 asgari ücret ve… Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı AK Parti seçim beyannamesi bir bir... Devamı..

Nüfusta Dijital Arşiv Dönemi

İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü arşivinde bulunan ve tarihi değer taşıyan nüfus kayıtlarının elektronik ortama aktarılarak koruma altına alınması... Devamı..

Türk Eğitim-Sen’ den Köseoğlu’ na Ziyaret

Türk Eğitim-Sen’den İlçe Milli Eğitim Müdürü Köseoğlu ve Şube müdürü Sarı’ya hayırlı olsun ziyaret gerçekleştirdi. Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube yönetimi... Devamı..

İskenderun’da Şok Cinayet! 1Ölü

Evinde Pompalı Tüfekle vurularak öldürüldü! Gece saatlerinde pompalı tüfekle gerçekleştirilen saldırıda bir kişi olay yerinde hayatını kaybetti. Polis olaya karıştıkları iddiasıyla üç... Devamı..

Çelik-İş İşçilerle Her zaman Bir Araya Geliyor

Çelik İş Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreteri Bayram Altun bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi İSDEMİR’ de alın teri ve emeğin’den başka... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: