15 Aralık 2017 Cuma
    Hava durumu güncelleniyor...
2 Ekim 15:45
Yorum Yok
688
Kaya ve Kendirci Ailelerinin Mutlu Günü

Kaya ve Kendirci Ailelerinin Mutlu Günü

İskenderun’ un tanınmış esnaflarından Sedat Kendirci ailesi ve Kaya ailesinin mutlu günü

“ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR”

İskenderun’ un sevilen esnaflarından Sedat Kendirci’ nin güzel kızları Türkan ile Kaya ailesinin yakışıklı oğulları Tuncay unutulmayacak düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Sapphire Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün törenine yoğun katılımın olduğu gözlenirken tüm misafirlerle bizzat ilgilenen Kendirci ve Kaya aileleri bu mutlu günlerinde sevdikleriyle girmenin mutluluğunu doyasıya yaşadılar.

Şehir içi ve şehir dışından çok sayıda tanıdık simanın katıldığı düğün, genç çiftin salona gelmesiyle başladı. Davetlilerin huzurunda ömür boyu sürecek mutlulukları için ‘evet’ diyen çiftler gönüllerince eğlendiler.

Gelin ile Damadın gelmesiyle başlayan eğlencede dans pistini bir an olsun boş bırakmayan davetliler, geç saatlere kadar vur patlasın çal oynasın bir eğlence yaşadılar. Düğün sonunda genç çifti tebrik eden davetliler ömürboyu mutluluklar diledi.

Büyükşehir Gazetesi ve iskenderunpost ailesi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Türemiş Ailesinin Acı Günü

İskenderun siyasetinin tanınmış simalarından Önder Türemiş babasını kaybetmenin acısını yaşıyor. İskenderun’un ve Karaağaç’ın tanınmış simalarından Önder ve Öner Emre Türemiş’in babaları Tarık... Devamı..

Seyfi Dingil Aşkarbeyli Mahallesini Denetledi

AŞKARBEYLİ MAHALLESİNDEKİ PARK YENİLENİYOR İskenderun merkezi ve köylerden mahalle statüsüne geçen yerlerde sosyal alanların arttırılması, vatandaşların hoş vakit geçirebilecek alanların oluşturulması, yeşil alanların... Devamı..

iTSO’ da Akreditasyon Başarısı

İTSO Akreditasyon denetiminden başarı ile geçti İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na Akreditasyon yeni puanlama sistemi baz alınarak 11 Aralık 2017 Pazartesi günü... Devamı..

Arsuz Karaağaçspor Bilal Özdemir’le Anlaştı

Arsuz Karaağaçspor 1967 Teknik Direktör Bilal Özdemir ile el sıkıştı. Arsuz Karaağaçspor Bilal Özdemir’ e Emanet Başarılı Teknik Direktör Özdemir önceki gün... Devamı..

İskenderun BLD Turnuvası Bitti

İSKENDERUN BELEDİYESİ BİRİMLERİ ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen birimler arası futbol turnuvasının şampiyonu zabıta müdürlüğü oldu. Belediye sosyal... Devamı..

İskenderun Kaldırım Çalışmalarına Devam Ediyor

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 5 TEMMUZ CADDESİNDE KALDIRIMLAR YENİLENİYOR İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, eski adliye binası arkasında ve çevresinde kaldırımların... Devamı..

Suriyeli Yeni Nesil Yemekte buluştu

SURİYELİ YENİ NESİL GENÇLERLE ETKİLEŞİM PROJESİ İsimder Önder İmam Hatipler Derneği ile Gençlik ve Spor Bakanlığımızın birlikte tertiplediği Suriyeli Yetişen Nesiller İle... Devamı..

HBB’ den Kaldırım İşgallerine Uyarı

HBB KALDIRIM İŞGALİ YAPAN İŞYERLERİNİ UYARDI Hatay Büyükşehir Belediyesi 3.Bölge Zabıta Müdürlüğü, kaldırım işgallerinin önüne geçebilmek amacıyla denetimler gerçekleştirmeye devam ediyor. Kaldırım işgallerine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: