22 Mart 2018 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
2 Ekim 15:45
Yorum Yok
766
Kaya ve Kendirci Ailelerinin Mutlu Günü

Kaya ve Kendirci Ailelerinin Mutlu Günü

İskenderun’ un tanınmış esnaflarından Sedat Kendirci ailesi ve Kaya ailesinin mutlu günü

“ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR”

İskenderun’ un sevilen esnaflarından Sedat Kendirci’ nin güzel kızları Türkan ile Kaya ailesinin yakışıklı oğulları Tuncay unutulmayacak düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Sapphire Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün törenine yoğun katılımın olduğu gözlenirken tüm misafirlerle bizzat ilgilenen Kendirci ve Kaya aileleri bu mutlu günlerinde sevdikleriyle girmenin mutluluğunu doyasıya yaşadılar.

Şehir içi ve şehir dışından çok sayıda tanıdık simanın katıldığı düğün, genç çiftin salona gelmesiyle başladı. Davetlilerin huzurunda ömür boyu sürecek mutlulukları için ‘evet’ diyen çiftler gönüllerince eğlendiler.

Gelin ile Damadın gelmesiyle başlayan eğlencede dans pistini bir an olsun boş bırakmayan davetliler, geç saatlere kadar vur patlasın çal oynasın bir eğlence yaşadılar. Düğün sonunda genç çifti tebrik eden davetliler ömürboyu mutluluklar diledi.

Büyükşehir Gazetesi ve iskenderunpost ailesi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

AKPARTİ-MHP Yerel İttifak İçin Görüştü

“Yerel Seçimde İttifak Olacak mı?” Sorusuna Erdoğan’dan Yanıt: Bahçeli ile Konuşuyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yerel seçimde ittifak olur mu?” sorusuna “Anketler olumlu. Devlet... Devamı..

Esad Füzesi Hatay’ a Düştü

Hatay’da Karakol Yakınına Düşen Füze, Esad Güçleri Tarafından Atıldı Hatay’daki Hammut Tepe Karakolu yakınına düşen füzenin, Esad’a ait rejim güçlerinin bulunduğu bölgeden... Devamı..

Seyfi Dingil Şampiyon Sporcuları Ağırladı

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ŞAMPİYON FUTBOLCULARI AĞIRLADI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da son derece yetenekli birçok sporcunun yetiştiğini belirtti. Hatay genelinde ortaokullar... Devamı..

HBB’ den Farkındalık Üzerine Etkinlik

HBB’DEN FARKINDALIK YARATAN ETKİNLİK DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR HBB İLE MUTLU Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından 21 Mart... Devamı..

Şahutoğlu İçin Durmak Yok

İskenderun’ un başarılı isimlerinden Dr. Yılmaz Şahutoğlu; BELEDİYE İÇİN KOLLARI SIVADI CHP’ nin en güçlü isimlerinden Yılmaz Şahutoglu partinin en çalışkan ismi... Devamı..

İşte Resmi Rakamlar…

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Afrin’de etkisiz hale getirilen terörist sayısını açıkladı. Ölü Sayısı: 3647 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre... Devamı..

Seyfi Dingil Çanakkale Zaferini Kutladı

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ KENTİMİZDE RAHMETLE ANILDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Çanakkale şehitlerinin İskenderun’da rahmetle anıldığını belirtti. 18... Devamı..

Kimyeci Ailesi Açılışa Katıldı

BAŞKAN KİMYECİ VE EŞİ NURSEL KİMYECİ, GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİNİN HAZIRLADIĞI ‘BİR TAŞ DÜNYASI’ ADLI SERGİNİN AÇILIŞINA KATILDI           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: