Kayıtlar Yükseliş’te!

Geçtiğimiz eğitim-öğretim sezonunda faaliyete giren İskenderun Yükseliş Koleji, yeni eğitim öğretim yılına hazır.

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul olarak faaliyetini sürdüren Yükseliş Koleji Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Genel Müdürlüğü’nden Anadolu Lisesi Kurum açma ve işyeri çalışma ruhsatını alarak yeni dönem kayıtlarına hız verdi. Kurucular Nuri Üysen ve Yılmaz Tunç tarafından her geçen gün geliştirilen Yükseliş Koleji, kısasürede birçok veliden ilgi görmüş ve okul kapasitesini doldurmuştu.
İlgi Büyük, Kontenjan Sınırlı!
Hizmet vermeye başladığı 1. Yılında TEOG Türkiye 1.’liği, Yüzme Şampiyonası Avrupa 2.’liği, TÜBİTAK tarafından düzenlenen “Bu Eser Benim” yarışmasında İskenderun 1.liği ve Organ bağışında en çok organ bağışlayan kurum olarak Türkiye 1.liği elde eden Yükseliş Koleji, hem akademik, hem de
sosyal faaliyetlerde farkını ortaya koydu. Yeni eğitim öğretim sezonunda Anaokulundan Anadolu Lisesine kadar tüm branşlarda hizmet verecek olan Yükseliş Koleji, Kurucular Nuri Üysen ve Yılmaz Tunç tarafından güçlü eğitim kadrosu ile fark yaratmaya devam edecek. Anadolu Lisesinin de hizmet vermeye başlayacak olması ile beraber Yükseliş Koleji kayıtları yükselişe geçti. Erken kayıt fırsatlarının başladığını belirten Kurucu Temsilcisi Yılmaz Tunç, “1. Yılımıza çok başarı sığdırdık. Başarılarımız hızla devam edecek. Yükseliş Koleji adına yakışanı yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Kontenjanlarımız sınırlı, ilgi büyük. Tüm veli ve öğrencilerimize teşekkür bir borç biliriz” diye konuştu.