17 Eylül 2019 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
23 Mayıs 09:57
Yorum Yok
825
Kaymakam Yönden “Yetimler Günü”Programına Katıldı

Kaymakam Yönden “Yetimler Günü”Programına Katıldı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, “Dünya Yetimler Günü” münasebetiyle tertip edilen iftar programına katıldı.
İslam İşbirliği Teşkilatı’nın aldığı kararla her yıl Ramazan ayının 15. gününün “Dünya Yetimler Günü” olarak kabul edilmesi münasebetiyle İskenderun Gençlik Merkezi, Türk Kızılayı İskenderun Şubesi ile İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER) işbirliğiyle yetim çocuklarımız ve koruyucu ailelerimizi gönül sofrasında buluşturan iftar programı tertip edildi.
20 Mayıs 2019 Pazartesi günü İskenderun Gençlik Merkezi salonunda icra edilen iftar programına; İskenderun Kaymakamı Sayın İskender Yönden, Kaymakam Adayı Ali Cemal Altınöz, Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, İYİLİKDER Temsilcisi ve gönüllüleri ile Gençlik Merkezi gönüllüleri, İskenderun ve çevre ilçelerden koruyucu ailelerimiz ve yetim çocuklarımız katıldı.
Devletimizin şefkat ve samimiyeti ile mübarek Ramazan-ı Şerifin bereketi altında, devlet erkanı, yardımsever gönüllüler, koruyucu aileler ve yetim çocuklarımızın gönül sofrasında buluşmasına vesile olan iftar programı, ilçemizdeki birlik, beraberlik, kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma kültürünün zenginliğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Belediye’ den Doğa Yürüyüşü

İSKENDERUN BELEDİYESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ İskenderun Belediyesi vatandaşların sosyal ve sportif yaşantısına, hareketli yaşam tarzına katkı sağlayabilmek, amacıyla doğa yürüyüşü düzenledi. Atik... Devamı..

75. Yıl Anaokulu Coşkuyla Açıldı

2019-2020 eğitim öğretim yılına başlayan Dr. Gani Bahadırlı 75. Yıl Anaokul müdürü Hasan Akdoğan veliler toplantısı sonrası okul tarafından yapılan asure ikramında... Devamı..

N.S.O.T Merhaba Dedi

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Eğitim’e Merhaba Etkinliği İskenderun’da en anaokulu olarak üst sıralarda yer alan Anaokulu Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Teksöz’ e Ziyaret

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ, HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’Ü ZİYARET ETTİ        Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ü ziyaret ederek yönetim... Devamı..

HBB’ den Tarator Yapımı

TARATOR YAPIMI HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMAMIŞTI UNESCO Hatay Gastronomi Evi 11 Eylül Çarşamba günü Türkiye’nin çeşitli yerlerinden üyeleriyle Hatay’a gelen Kültürel... Devamı..

Selahattin Yılmaz’a Büyük Onur!

Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden Best of City Awards 2019’da İskenderun’lu İş İnsanı ve Liberya Fahri Başkonsolosu Selahattin Yılmaz’a gururlandıran ödül! 17 Eylül... Devamı..

İskenderun İlkokulu Açılış Yaptı

İskenderun İlkokulu Eğitim öğretime görkemli başlangıçla Merhaba dedi. İskenderun İlkokulu Hatay’ ın en kapsamlı, lüks ve teknolojik okulu 24 derslik resim, müzik... Devamı..

HATAY’IN VALİ DOĞAN ŞANSI

Hatay Valisi Rahmi Doğan Hatay’ ın tüm ilçeleriyle çok yakından ilgileniyor. Mesela Çevlik- Arsuz yolunun %65′ i bittiğini ve Kasım ayına varmadan... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: