02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
14 Ağustos 16:48
Yorum Yok
791
Kaymakam’a Belediye Başkanlarından Plaket

Kaymakam’a Belediye Başkanlarından Plaket

Azganlık Beldesi Belediye Başkanı Halil Demir, Sarıseki Beldesi Belediye Başkanı Bülent Özer, Denizciler Beldesi Belediye Başkanı Esabil Soydan ve Bekbele Beldesi Belediye Başkanı B. Bestami Bilgili, Düzce Valisi olarak atanan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret ettiler.
Belde Belediye Başkanlarınca yapılan açıklamada; Kaymakam Ali İhsan Su’nun İlçe Kaymakamlığı görevini icra ederken İskenderun’da çok özverili, çok güzel ve çok başarılı hizmetlerde bulunduğunu, Belde Belediyeleri, Kamu Kurum ve Kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile uyum ve işbirliği içerisinde dolu dolu üç yıl geçirdiğini ve bu süre zarfında İlçemiz ve İlçemize bağlı tüm Belde ve Köylerin kalkınması açısından çok önemli hizmetlere öncülük yaptığını dile getirdiler.
Yapılan konuşmaların ardından Belde Belediye Başkanları tarafından İlçemize sağladığı katkılardan ve başarılı çalışmalarından dolayı Vali Su’ya plaket takdimi yapıldı. 12 Ağustos 2013 tarihi itibariyle ilçemizdeki görevinden ayrıldığını, fakat Kaymakamlık Makamı’nda ziyaretleri kabul ettiğini belirten Düzce Valisi Ali İhsan Su; ziyaretten ötürü çok memnun olduğunu ifade ederek, kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı da ayrıca teşekkür etti.
İskenderun’u çok sevdiğini ve severek görev yaptığını vurgulayan Vali Su; “Sevgi, Saygı, Hoşgörü ve Samimiyet duygularının hâkim olduğu güzide İlçemiz İskenderun’a arz-ı veda ederken, tüm İskenderun halkına ve çalışma arkadaşlarıma en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: