20 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
14 Ağustos 16:48
Yorum Yok
729
Kaymakam’a Belediye Başkanlarından Plaket

Kaymakam’a Belediye Başkanlarından Plaket

Azganlık Beldesi Belediye Başkanı Halil Demir, Sarıseki Beldesi Belediye Başkanı Bülent Özer, Denizciler Beldesi Belediye Başkanı Esabil Soydan ve Bekbele Beldesi Belediye Başkanı B. Bestami Bilgili, Düzce Valisi olarak atanan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret ettiler.
Belde Belediye Başkanlarınca yapılan açıklamada; Kaymakam Ali İhsan Su’nun İlçe Kaymakamlığı görevini icra ederken İskenderun’da çok özverili, çok güzel ve çok başarılı hizmetlerde bulunduğunu, Belde Belediyeleri, Kamu Kurum ve Kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile uyum ve işbirliği içerisinde dolu dolu üç yıl geçirdiğini ve bu süre zarfında İlçemiz ve İlçemize bağlı tüm Belde ve Köylerin kalkınması açısından çok önemli hizmetlere öncülük yaptığını dile getirdiler.
Yapılan konuşmaların ardından Belde Belediye Başkanları tarafından İlçemize sağladığı katkılardan ve başarılı çalışmalarından dolayı Vali Su’ya plaket takdimi yapıldı. 12 Ağustos 2013 tarihi itibariyle ilçemizdeki görevinden ayrıldığını, fakat Kaymakamlık Makamı’nda ziyaretleri kabul ettiğini belirten Düzce Valisi Ali İhsan Su; ziyaretten ötürü çok memnun olduğunu ifade ederek, kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı da ayrıca teşekkür etti.
İskenderun’u çok sevdiğini ve severek görev yaptığını vurgulayan Vali Su; “Sevgi, Saygı, Hoşgörü ve Samimiyet duygularının hâkim olduğu güzide İlçemiz İskenderun’a arz-ı veda ederken, tüm İskenderun halkına ve çalışma arkadaşlarıma en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: