28 Ocak 2020 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
1 Aralık 13:51
Yorum Yok
887
Kediye Görülmemiş İşkence!

Kediye Görülmemiş İşkence!

İskenderun’da Bir Kediyi Bacaklarını Keserek Öldürdüler

Parktaki sokak kedilerini besleyen 66 yaşındaki Fadime Bastık ise vahşet sonrası gözyaşlarına boğuldu.

İskenderun’da bir sokak kedisi, 4 bacağı kesilmiş halde bulundu. Öldürülen kedinin adının “Boncuk” olduğunu ve kediye günlük yemek verdiğini söyleyen 66 yaşındaki Fadime Bastık, “Benim hayatımda bunlardan başka kimse yok. Ne istediler kedimden, zaten konuşamıyor.” dedi.

Bacakları kesilerek öldürülen kedinin cansız bedenini temizlik çalışması yapan belediye personeli buldu.Boncuk’un cansız bedenini bulan temizlik işçisi Abdulselam İpek, AA muhabirine, kedinin yanına hareketsiz durduğu için gittiğini, daha sonra dört ayağının kesilmiş olduğunu fark ettiğini anlatarak “Çöp toplayan arkadaşlar gelip alacaktı, ben de o esnada resmini çektim. İnanılmaz bir şey ben de şok oldum.” dedi.Parktaki sokak kedilerini besleyen 66 yaşındaki Fadime Bastık vahşet sonrası gözyaşlarına boğuldu.Fadime Bastık, Boncuk’u vahşice katledenlerden şikayetçi olacağını da sözlerine ekledi

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İTSO’da Ocak Ayı Toplantısı

İTSO Ocak ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi İTSO Meclisinde ekonomik güç birliği mesajları verdi İskenderun Ticaret ve... Devamı..

ARiAD’dan Tosyalı’ya Ziyaret

Arsuz İş Adamları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti... Devamı..

HGC’den Vali Soytürk’e Ziyaret

Kilis Valisi Recep Soytürk İle Bölgesel Sorunları Görüşüldü. Yeni Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak, Cemiyet Başkanı Abdullah Temizyürek, İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez, Gazeteci... Devamı..

En Hayırlı Kan Bağışı

İskenderun Belediye başkanlığı ve İskenderun Kızılay iş birliği ile başlatılan kan bağışı kampanyası Kızılay’ın Sahildeki Kan alım noktasında düzenlenen törene Kaymakam İskender... Devamı..

Antakyada Asfaltlama Çalışması

ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİ “ESKİ SANAYİ SİTESİ CADDE VE SOKAKLARINDA” ASFALTLAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRECEK Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt çalışmalarını gece gündüz... Devamı..

Başkan Tosyalı: İmar Askıda…

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: İMAR PLANI ASKIYA ÇIKARILIYOR İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, imar planın askıya çıkarılacağını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,... Devamı..

Arsuz Belediyesi Hijyen Eğitimi

Arsuz Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve Arsuz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği ile hijyen eğitimi veriliyor. Arsuz’da kurulan Yöresel... Devamı..

Emniyete Araç Hibe Edildi

Hayırsever iş insanları ve STK’lardan Emniyete araç hibe edildi. Hatay’ın İskenderun ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne hayırsever iş insanları ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK)... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: