07 Ağustos 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Ekim 18:03
Yorum Yok
1551
Kehribarzade’ den Görkemli Açılış

Kehribarzade’ den Görkemli Açılış

İskenderun’ da Bir İlk!

İskenderun Süleymaniye Mahallesi Yavuz Sultan Selim caddesi üzerinde görkemli bir açılış gerçekleştiren Kehribarzade birbirinden şık tesbihleri görücüye çıkardı.

Yoğun katılımın gerçekleştiği açılışa davetlilerin yanı sıra İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Yardımcısı Kemal Nadir Ünal, Eğitim ve siyaset camiasının sevilen ismi Mehmet Mursaloğlu kurdaleyi keserek açılışı gerçekleştirdi.

Açılış yapıldıktan sonra işyerini gezen davetliler birbirinden özel tesbihlere bakıp özellikleri hakkında bilgi aldılar.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Kentimize yenilik kazandıran işyerimizin açılışını yapmaktan mutluluk duyduk, Hayırlı İşler ve kazançlar dilerim.” açıklamasında bulundu.
İşyeri sahibi İbrahim Yavuz yaptığı açıklamada; “Kentimize bir ilki gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti İskenderunlu hemşehrilerimize sunmayı hedefliyoruz. Tesbih sadece aksesuar değildir çok eski tarihlerden süre gelen sağlık ve şifayı da beraberinde getiren önemli bir formaldehitlerdir.” dedi.
Davetliler bir süre tesbihleri inceleyerek bilgi sahibi oldular.


Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

HBB’den Kumlu’ ya Yol Yapımı

KUMLU’DAKİ ÇALIŞMALAR ÖZVERİYLE DEVAM EDİYORHatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kent genelinde sürdürdüğü yeni yol yapım, bakım, onarım ve iyileştirme... Devamı..

Son Dakika:Bedelli Askerlik…

2020 bedelli askerlik ücreti değişti: İşte yeni rakamlar Bedelli askerlik 2020 yılı Temmuz/Aralık dönemine ilişkin tutar belirlendi. Yapılan aylık katsayı değişikliğiyle bedelli... Devamı..

Kaşıkçı’ dan Baro Açıklaması

Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez’ in Polis ile ilgili yaşadığı olayı değerlendirdi. İçişleri Bakanlığımızın olurlarıyla vatandaşlarımızın Kurban... Devamı..

“İSTE’yi Tercih Edin”

Süleyman Beledioğlu: “Gönül Rahatlığıyla İSTE’yi Tercih Edin” Türkiye’nin önde gelen eğitimcilerinden olan ve üniversite tercihlerinde adayların otorite isim olarak görüp, Bonus Hoca... Devamı..

Antakya Bld Meclisi Toplanıyor

ANTAKYA BELEDİYE MECLİSİ 5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14.00’DE TOPLANIYOR                Antakya Belediye Meclisi, 5 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00’de Antakya Ticaret Borsası... Devamı..

Kızılay’dan Güngör’e Plaket

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e kan bağışına vermiş olduğu destek ve kan bağışını teşvik edici çalışmaları nedeniyle Kızılay İskenderun Şubesi... Devamı..

HBB Zabıtası’ndan Denetim

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları amacıyla Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetim gerçekleştirdi.Halkın can ve mal güvenliğini... Devamı..

Güven’den Bayram Kutlaması

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven’ den Bayram Kutlaması Başkan Güven; “Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder, sevdiklerinizle sağlık ve... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: