21 Ocak 2020 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
7 Ekim 18:03
Yorum Yok
1142
Kehribarzade’ den Görkemli Açılış

Kehribarzade’ den Görkemli Açılış

İskenderun’ da Bir İlk!

İskenderun Süleymaniye Mahallesi Yavuz Sultan Selim caddesi üzerinde görkemli bir açılış gerçekleştiren Kehribarzade birbirinden şık tesbihleri görücüye çıkardı.

Yoğun katılımın gerçekleştiği açılışa davetlilerin yanı sıra İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Yardımcısı Kemal Nadir Ünal, Eğitim ve siyaset camiasının sevilen ismi Mehmet Mursaloğlu kurdaleyi keserek açılışı gerçekleştirdi.

Açılış yapıldıktan sonra işyerini gezen davetliler birbirinden özel tesbihlere bakıp özellikleri hakkında bilgi aldılar.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Kentimize yenilik kazandıran işyerimizin açılışını yapmaktan mutluluk duyduk, Hayırlı İşler ve kazançlar dilerim.” açıklamasında bulundu.
İşyeri sahibi İbrahim Yavuz yaptığı açıklamada; “Kentimize bir ilki gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti İskenderunlu hemşehrilerimize sunmayı hedefliyoruz. Tesbih sadece aksesuar değildir çok eski tarihlerden süre gelen sağlık ve şifayı da beraberinde getiren önemli bir formaldehitlerdir.” dedi.
Davetliler bir süre tesbihleri inceleyerek bilgi sahibi oldular.


Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Fatih Tosyalı’dan Müjde

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderunlu hemşerilerimize büyük memnuniyetle duyurmak istediğimiz bir müjdemiz var” dedi. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada “Yapılan... Devamı..

İskenderun İstişarede Bulunuyor

BAŞKAN TOSYALI İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kente ve halka hizmet noktasında kamu kurum ve kuruluşlar ile... Devamı..

Turhan: Öncelik Çocuk Sağlığı

Başhekim Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emin Turhan: “ÖNCELİĞİM ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞI” İskenderun Gelişim Hastanesi Başhekim liği görevine atanan Çocuk Sağlığı ve... Devamı..

“Yürekler Dile Geldi” Tanıtıldı

Kültür Kentleri Birliği Hatay İl Temsilcisi Nebih Nafile koordinatörlüğünde, Hataylı 37 Yazarın öykülerini, anılarını, deneme yazılarını içeren “Yürekler Dile Geldi” adlı ortak... Devamı..

Uzm. Psikologlardan İTSO’ya Ziyaret

Uzman Psikolog Nazım Serin ve Sibel Keskin İTSO’yu ziyaret etti. Haber Tarihi:... Devamı..

“Kızılay İçin Üret”

İlçemiz Kaymakamı Sn. İskender Yönden’in refakatinde “KIZILAY İÇİN ÜRET” adı altında kurumlar arası işbirliği protokolü imzalandı. 13 Ocak 2019 Pazartesi günü Kaymakamlık... Devamı..

İskenderi Zabıtası’ndan Örnek Davranış

YARALI KARACAYA İSKENDERUN BELEDİYESİ ZABITASI SAHİP ÇIKTI İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri yaralı olarak buldukları karacayı, İskenderun Belediyesi Geçici Hayvan Bakım evine... Devamı..

İskenderun’ da Sıra Gecesi

İSKENDERUN BELEDİYESİ TARAFINDAN BEKBELE’DE “URFA SIRA GECESİ” DÜZENLENDİ İskenderun Belediyesi tarafından kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde Bekbele Düğün Salonunda “Urfa Sıra Gecesi”... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: