29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Eylül 23:34
Yorum Yok
665
KILIÇDAROĞLU HATAY’DA

KILIÇDAROĞLU HATAY’DA

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu çeşitli açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Cuma akşamı Hatay’a geliyor.

 

Suriye’deki iç karışıklıktan dolayı son günlerde hareketli günler geçiren, gezi parkı protestoları, iki gencin ölümü ve terör olaylarıyla anılmaya başlayan Hatay hafta sonu Cumartesi günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak.

Cuma aksamından Hatay’a gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geceyi de merkez ilçe Antakya’da gelecek. Hatay programına Cumartesi sabahı erkenden Kırkıhan’a hareketle başlayacak olan CHP lideri Kılıçdaroğlu burada parti ilçe teşkilatının açılışını gerçekleştirecek. Reyhanlı’da da Cilvegözü sınır kapısında incelemelerde bulunacak olan Kılıçdaroğlu ilçede esnaf ziyaretlerinde bulunacak. Reyhanlı programı sonrasında Antakya’ya yeniden dönecek olan Kılıçdaroğlu Armutlu’daki eylemde hayatını kaybeden Ahmet Atakan’ın ailesine de taziye ziyaretinde bulunacak.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Samandağ İlçesinde de Hz. Hızır türbesini ziyareti sonrasında Vakıflı ve Hıdırbey köylerine gidecek. Kılıçdaroğlu, Aksam saatlerinde Samandağ Belediye sarayının açılışını gerçekleştirecek,  CHP’ye geçiş yapan Belediye Başkanı Mithat Nehir’e rozetini takacak ve tören sonrasında Hatay’dan ayrılacak.kılıc

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: