25 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
22 Eylül 14:31
Yorum Yok
270
KILIÇDAROĞLU: MÜSLÜMAN’IN MÜSLÜMAN’I ÖLDÜRMESİ CAİZ Mİ?

KILIÇDAROĞLU: MÜSLÜMAN’IN MÜSLÜMAN’I ÖLDÜRMESİ CAİZ Mİ?

 Genel Başkanı , demokrasi yok diye ’de kargaşa çıkartmanın Türkiye Cumhuriyeti’ne yakışmadığını belirterek, “Katar’da, ’da demokrasi var mı?” dedi.
’da düzenlenen ‘Barış Mitingi’nin ardından gittiği ’da geceyi geçiren  lideri , otobüsüyle  İlçesi’ne geçti. Genel Başkan yardımcıları , Perihan Sar, Sezgin Tanrıkulu ve ’ın da eşlik ettiği Kılıçdaroğlu,  İlçe örgütünü ziyaret etti. İlçe örgütü önünde toplanan 3 bin kişiyi görünce  otobüsü üzerinde bir konuşma yapan Kılıçdaroğlu, dış politikaya yüklendi.

’IN ’I ÖLDÜRMESİ CAİZ Mİ?
’deki iç çatışmaya da değinen Kılıçdaroğlu sözleri şöyle sürdürdü;
’de iki taraf da birbirini Allah Allah diye öldürüyor. İnsanların eline silah verilerek masum insanlar çarpıştırılıyor. ’ın ’ı öldürmesi caiz mi? Niçin ve neden bütün dünyada  coğrafyasında kan akıyor. Biz buna karşı çıkıyoruz bir tek ’ın kanı akmasın diyoruz. Efendim ’de demokrasi yok.’da demokrasi var mı? Katar da demokrasi var mı? Biz her ülkede demokrasi olmasını isteriz. Ama demokrasi yok diye orada kargaşa çıkartmak insanı insana kırdırmak Türkiye Cumhuriyeti’ne yakışmaz.”
Kılıçdaroğlu, siyasetin şikayetleri çözme sanatı olduğunu, ’ın sürekli şikayet ettiğini, “O şikayet ediyorsa ben acizim ben sorunların altında kaldım çözemiyorum demektir” dedi.Kemal Kilicdaroglu, Hatay?da

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: