Kimyeci’ den Zeytindalı’ na Destek

BAŞKAN KİMYECİ, ZEYTİNDALI HAREKÂTI’NA

DESTEK VERMEK ÜZERE ŞEHRİMİZE GELEN HEYETİ AĞIRLADI

            Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Zeytindalı Harekatı’na destek vermek üzere bir araya gelen Adalet, Gümrük ve Ticaret, Milli Eğitim, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Bürokratlar, Hakimler, Savcılar, Avukatlardan ve iş adamlarından oluşan grubu makamında ağırladı.

            Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Kimyeci şu sözlere yer verdi; “ Farklılıkların zenginlik kabul edildiği, farklı inanç, farklı dinlerin, farklı kültürlerin bir arada kardeşçe yaşadığı medeniyet kenti Antakya’mıza teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Tek bayrak, tek devlet, tek millet, tek vatan olgusuyla ülkemizin birliği ve dirliği için, milletimizin birlikte hareket ederek vatan toprağımızı korumak için gösterdiğiniz desteklerden dolayı minnettarız. Zeytindalı operasyonu kapsamında ülkemizin her türlü iç ve dış tehditlere karşı savunması konusunda Mehmetçiğimizin giriştiği bu operasyona destek için teşriflerinizden dolayı şahsım, Hatay halkı ve milletim adına bir kez daha teşekkür ediyorum.”

              Zeytindalı harekatına destek için Ankara’dan, Antalya’dan, İstanbul’dan şehrimize gelen heyet, Hatay’a gelerek askerlerle görüştüklerini ve Mehmetçiğe manevi destekte bulunduklarını belirtti. Heyet, Başkan Kimyeci’ye misafirperverliğinden ve ilgisinden dolayı teşekkür etti.

               Ziyaretin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.