Kimyeci Küçükdalyan’ da İftar Yaptı

BAŞKAN KİMYECİ, KÜÇÜKDALYAN MAHALLESİ’NDE KURULAN İFTAR SOFRASINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, her yıl olduğu gibi bu yıl da mübarek Ramazan ayı münasebeti ile Antakya Belediyesi tarafından organize edilen iftar programlarında vatandaşlarla buluşuyor.

           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci mübarek ramazan ayı dolayısıyla Antakya Belediyesi’nce organize edilen İftar Sofrası programları kapsamında Küçükdalyan Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin ev sahipliği yaptığı programda Kuran-ı Kerim tilaveti, tasavvuf dinletisi ile sağlanan huzurlu bir ortamda vatandaşlar oruçlarını açtı.

Programa katılan mahalle sakinleri ile tek tek ilgilenerek hallerini hatırlarını soran Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci; “Bu güzel iftar sofrasında bizi gönül sofranıza misafir ettiğiniz için şahsım, Antakya Belediyesi ailesi adına sizleri sevgiyle selamlıyorum. Bu mübarek Ramazan’da iftarımızı sizlerle birlikte yapmanın gururunu ve heyecanını taşıyorum. Küçükdalyan Mahallesi bildiğiniz gibi sit alanı. Biz buna rağmen yollarımızın daha sağlıklı, daha güzel olması için çalıştık, önümüzdeki süreçte de hizmetlerimizi en güzel şekilde yapacağız. Küçükdalyan Mahallesi’nde ihtiyaç duyulan sosyal tesis, çok amaçlı salon yapmayı planlıyoruz. Önümüzdeki seçimde sadece Türkiye’nin değil bütün dünyanın yakından takip ettiği, dünya lideri, Türkiye’nin gururu, mazlumların önderi, İslam ümmetinin lideri, milletin adamı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Son 16 yılda ülkemiz için, şehrimiz için yapılan hayatın her alanındaki yenilikler ve değişiklerle ülkemizin kalkınmasını, gelişmesini ve ülkemizi dünyanın en güçlü ilk 16 ülkesi arasında yer almasını sağlayan Cumhurbaşkanımızın yaptığı hizmetlerin 24 Haziran’dan sonraki süreçte de artarak güçlü bir şekilde Türk Milleti’nin şan ve şerefi yüceltecek şekilde yapması için Cumhurbaşkanımıza oylarımızla destek olacağız. Bu güzel iftar programında bizleri misafir ettiğiniz için teşekkür ediyor, bizleri yalnız bırakmayan Meclis üyelerimize,  mahalle muhtarlarımıza, başkan yardımcılarımıza, daire müdürlerimize ve Antakya Belediyesi personellerimize şükranlarımı sunuyorum.”

             İftar sonuna kadar devam eden programda Başkan Kimyeci, mahalle sakinleri ile birlikte oruçlarını açarak iftarlarını yaptıktan sonra, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

            Programa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin yanı sıra, 27. Dönem Milletvekili adayları, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.