Başkan Kimyeci’ den Resim Sergisi

BAŞKAN KİMYECİ: “ANTAKYA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİMİZİN HAZIRLADIĞI “RENKLERİN ROTASI” SERGİSİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.”

Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Gençlik Merkezi’nde resim kursiyerlerinin hazırladığı “Renklerin Rotası” sergisi ile sanatseverleri bekliyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre; Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi resim kursu kursiyerlerinin hazırladıkları resimlerin sergileneceği belirtildi. 18 Ağustos’ta saat 14.00’de Palladium Avm zemin katta açılacak olan “Renklerin Rotası” adlı sergi Antakya’lıları ağırlayacak.
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Antakya Belediyesi olarak kültürel ve sanatsal belediyecilik anlayışıyla, Gençlik Merkezi’ndeki resim kursu öğrencilerimizin hazırladıkları sergiye tüm vatandaşlarımızı bekliyorum. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”
Yapılan açıklamanın devamında 18 Ağustos 2017 Cuma günü saat 14.00’de sergi açılışının Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin ve dileyen herkesin katılımı ile gerçekleştirileceği bildirildi.