27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
4 Ağustos 13:52
Yorum Yok
3322
Kızılay’dan Güngör’e Plaket

Kızılay’dan Güngör’e Plaket

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e kan bağışına vermiş olduğu destek ve kan bağışını teşvik edici çalışmaları nedeniyle Kızılay İskenderun Şubesi tarafından madalya ve plaket verildi.

Güngör’e madalya ve plaketi sendikanın şube binasında Kızılay İskenderun Şubesi Doktoru Sinan Atmaca tarafından takdim edildi.

Burada bir açıklama yapan Doktor Atmaca, “Şube başkanımıza ekibiyle birlikte kurumumuza yaptığı kan bağışı ve insan hayatının önemine yönelik olarak yapılan her türlü organizasyona verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Özçelik-İş İskenderun Şube Başkanı Güngör ise, “Türk Kızılay’ı gibi insanlarımızın hayatına hassas dokunuşlar yapan nadide bir kuruluşla insan hayatına ilişkin bir organizasyonun altına imza atmak, bizler adına gurur verici bir tablodur. Bir insanın hayatını kurtarmanın bütün insanları yaşatmak gibi olacağını söyleyen bir dinin mensupları olarak böylesi güzel bir işte yer almaktan dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. Hayra akan bu kanlar için başta üyelerimiz olmak üzeri İskenderun teşkilatımıza ve Kızılay’ımızın İskenderun Şubesine sonsuz teşekkür ediyor, bu tür çalışmaların toplumsal bilincin oluşmasına katkı sunmasını diliyorum” diye konuştu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: