22 Kasım 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
26 Ağustos 17:59
Yorum Yok
462
Korkmaz: “Canımızı Yaktı”

Korkmaz: “Canımızı Yaktı”

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun İlçe teşkilatında Emine Bulut cinayetiyle ilgili düzenlenen basın toplantısında bu tür cinayetleri yapanlar, teşvik edenler, cezasız bırakanlarla toplumun duyarsızlığına tepki gösterildi.

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun İlçe teşkilatı’nda kadınların ‘Emine Bulut cinayetine’ tepki toplantısına Kadın kolları üyeleri ve partililer katıldı.

İlçe Teşkilatı Başkanı Yusuf Mansuroğlu kadına şiddet, cinayet eğilimli ve bu düşüncedeki tüm erkeklerin gerekli cezayı almaları için özellikle hükümetten bunu talep ederek “Kişiye, batakçıya yolsuzluğa, vurguncuya özel yasalar çıkaran hükümeti izliyorum dedi.

CHP İskenderun Kadın Kolları Başkanı Dr. Muhsine Korkmaz da yaptığı açıklamada ‘Ölmek istemiyorum’ diyen bir anne, ‘Anne lütfen ölme’ diyen bir evlat görüntülerine vurgu yaparak “Bir cümle ne kadar can yakabilirse o kadar yaktı canımızı, Kahrolduk, mahvolduk. Yine bir kadın eski eşi tarafından öldürüldü, hem de çocuğunun gözeri önünde. “Ölmek istemiyorum” diye feryat eden Emine Bulut eski eşi tarafından öldürüldü dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İskenderun 1.si N.S.O.T Anokulu

İskenderun geneli “24 Kasım Öğretmenler Günü” etkinlikleri kapsamında yapilan yarışmayı Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu öğrencisi Ada Gülaydın birinci oldu Okul Müdürü... Devamı..

Savaş’tan Yönden’ e Ziyaret

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Sn. Lütfü Savaş,İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden’i ziyaret etti. 21 Kasım 2019 Perşembe günü saat 11.30’ da... Devamı..

Başarılı Polislere Ödül

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, başarılı trafik polislerini ödüllendirdi. İlçemizde görev yapan,  gece gündüz sıcak soğuk demeden özverili çalışan trafik polislerini... Devamı..

İTSO-AlbarakaTürk Kobi Anlaşması

Albaraka Türk’ten İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Özel Kobi Destek Finansmanı Kampanyası Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. İskenderun Şube müdürü Fikret... Devamı..

Karaağaç Sahil Yolu İncelemesi

Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu İnşaatında Incelemede bulunuldu Arsuz Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolunun 2.5 Km’lik bölümünde bordür döşeme çalışmaları başladı. Arsuz Kaymakamı Musa... Devamı..

Hatay Kış Şöleninde

HATAY KIŞ ŞÖLENİNİN ONUR KONUĞU OLUYOR Tarihi, kültürel ve ekonomik zenginlikleri ile birlikte mutfak kültürü ve tıbbi aromatik bitkileriyle eşsiz yapıya sahip... Devamı..

Verginin Son Günü 2 Aralık

EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNDE SON GÜN 2 ARALIK İskenderun Belediyesi, mükelleflere hatırlatmada bulunarak, Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi ikinci... Devamı..

Başkan Savaş’tan Çocuklara Mesaj

BAŞKAN SAVAŞ’IN 20 KASIM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ MESAJI Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: