04 Ağustos 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
26 Ağustos 17:59
Yorum Yok
532
Korkmaz: “Canımızı Yaktı”

Korkmaz: “Canımızı Yaktı”

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun İlçe teşkilatında Emine Bulut cinayetiyle ilgili düzenlenen basın toplantısında bu tür cinayetleri yapanlar, teşvik edenler, cezasız bırakanlarla toplumun duyarsızlığına tepki gösterildi.

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun İlçe teşkilatı’nda kadınların ‘Emine Bulut cinayetine’ tepki toplantısına Kadın kolları üyeleri ve partililer katıldı.

İlçe Teşkilatı Başkanı Yusuf Mansuroğlu kadına şiddet, cinayet eğilimli ve bu düşüncedeki tüm erkeklerin gerekli cezayı almaları için özellikle hükümetten bunu talep ederek “Kişiye, batakçıya yolsuzluğa, vurguncuya özel yasalar çıkaran hükümeti izliyorum dedi.

CHP İskenderun Kadın Kolları Başkanı Dr. Muhsine Korkmaz da yaptığı açıklamada ‘Ölmek istemiyorum’ diyen bir anne, ‘Anne lütfen ölme’ diyen bir evlat görüntülerine vurgu yaparak “Bir cümle ne kadar can yakabilirse o kadar yaktı canımızı, Kahrolduk, mahvolduk. Yine bir kadın eski eşi tarafından öldürüldü, hem de çocuğunun gözeri önünde. “Ölmek istemiyorum” diye feryat eden Emine Bulut eski eşi tarafından öldürüldü dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Kızılay’dan Güngör’e Plaket

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e kan bağışına vermiş olduğu destek ve kan bağışını teşvik edici çalışmaları nedeniyle Kızılay İskenderun Şubesi... Devamı..

HBB Zabıtası’ndan Denetim

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları amacıyla Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetim gerçekleştirdi.Halkın can ve mal güvenliğini... Devamı..

Güven’den Bayram Kutlaması

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven’ den Bayram Kutlaması Başkan Güven; “Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder, sevdiklerinizle sağlık ve... Devamı..

Başkan Savaş’tan Kutlama

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.Yayımladığı mesajda Kurban Bayramı’nı karşılamanın mutluluğu içinde olduğunu... Devamı..

HGC Başkanı Temizyürek’ten Kutlama

HGC Başkanı Abdullah Temizyürek:BASIN EMEKÇİLERİNİN VE TÜM HALKIMIZIN KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUNHatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama... Devamı..

Sancar Denizcilik’ten Kutlama

İskenderun’ da Deniz Ticareti’ nin nabzını tutan Sancar Denizcilik şirketinin ortaklarından Cengizhan Sancar ve Hasan Yener’ den Bayram Kutlaması Sancar Denizcilik ortaklarından... Devamı..

Savaş-Çirkin Gerilimi Büyüyor

İYİ PARTİ İL BAŞKANI A. ŞEFİK ÇİRKİN DÖRTYOL’DAN HBB BAŞKANI LÜTFÜ SAVAŞ’A SESLENDİ; “YA HAKKIMIZI ALIRIM; YA HAKKINDAN GELİRİM!” Dörtyol İyi Parti... Devamı..

Turizm Yolu Hız Limiti Belirlendi

TURİZM YOLUNUN HIZ SINIRI BELİRLENDİHatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Koordinasyon Merkezi(UKOME), kent içi ulaşımın rahatlatılması amacıyla yeni kararlar aldı. HBB Meclis Salonu’nda... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: