18 Eylül 2019 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
26 Ağustos 17:59
Yorum Yok
426
Korkmaz: “Canımızı Yaktı”

Korkmaz: “Canımızı Yaktı”

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun İlçe teşkilatında Emine Bulut cinayetiyle ilgili düzenlenen basın toplantısında bu tür cinayetleri yapanlar, teşvik edenler, cezasız bırakanlarla toplumun duyarsızlığına tepki gösterildi.

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun İlçe teşkilatı’nda kadınların ‘Emine Bulut cinayetine’ tepki toplantısına Kadın kolları üyeleri ve partililer katıldı.

İlçe Teşkilatı Başkanı Yusuf Mansuroğlu kadına şiddet, cinayet eğilimli ve bu düşüncedeki tüm erkeklerin gerekli cezayı almaları için özellikle hükümetten bunu talep ederek “Kişiye, batakçıya yolsuzluğa, vurguncuya özel yasalar çıkaran hükümeti izliyorum dedi.

CHP İskenderun Kadın Kolları Başkanı Dr. Muhsine Korkmaz da yaptığı açıklamada ‘Ölmek istemiyorum’ diyen bir anne, ‘Anne lütfen ölme’ diyen bir evlat görüntülerine vurgu yaparak “Bir cümle ne kadar can yakabilirse o kadar yaktı canımızı, Kahrolduk, mahvolduk. Yine bir kadın eski eşi tarafından öldürüldü, hem de çocuğunun gözeri önünde. “Ölmek istemiyorum” diye feryat eden Emine Bulut eski eşi tarafından öldürüldü dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İTSO’ya Odalardan Ziyaret

DASİFED yönetim kurulu başkanı Faruk Ekinci ve ATSİAD Genel sekreteri Fatin Bereketoğlu, İTSO’yu ziyaret etti. Doğu Akdeniz Sanayici ve İş İnsanları Federasyonu... Devamı..

İSTE Rektörü Belli Oldu

Son dakika: Başkan Erdoğan 3 üniversiteye rektör ataması yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üç üniversiteye rektör atamasına ilişkin kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.... Devamı..

Ayğan ve Kaya Aileleri Mutlu Günü

Kentimizin tanınmış ailelerinden Ayğan ve Kaya Ailelerin mutlu günü Mediha-Beşir Kaya çiftinin evlatları Merve Kaya ile Şükran-Ömer Ayğan’ın oğulları Emre Ayğan, güzel... Devamı..

Belediye’ den Doğa Yürüyüşü

İSKENDERUN BELEDİYESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ İskenderun Belediyesi vatandaşların sosyal ve sportif yaşantısına, hareketli yaşam tarzına katkı sağlayabilmek, amacıyla doğa yürüyüşü düzenledi. Atik... Devamı..

75. Yıl Anaokulu Coşkuyla Açıldı

2019-2020 eğitim öğretim yılına başlayan Dr. Gani Bahadırlı 75. Yıl Anaokul müdürü Hasan Akdoğan veliler toplantısı sonrası okul tarafından yapılan asure ikramında... Devamı..

N.S.O.T Merhaba Dedi

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Eğitim’e Merhaba Etkinliği İskenderun’da en anaokulu olarak üst sıralarda yer alan Anaokulu Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Teksöz’ e Ziyaret

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ, HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’Ü ZİYARET ETTİ        Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ü ziyaret ederek yönetim... Devamı..

HBB’ den Tarator Yapımı

TARATOR YAPIMI HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMAMIŞTI UNESCO Hatay Gastronomi Evi 11 Eylül Çarşamba günü Türkiye’nin çeşitli yerlerinden üyeleriyle Hatay’a gelen Kültürel... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: