27 Kasım 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
11 Aralık 12:52
Yorum Yok
663
Küçük düşünerek Büyük İşler Yapılmaz

Küçük düşünerek Büyük İşler Yapılmaz

İnanıyoruz ki küçük düşünerek büyük işler yapılmaz.

İskenderun Gazi İlköğretim Okulunda okuyan öğrencileri İskenderun Gençlik ve Eğitim Derneği sevindirdi. Gazi İlköğretim Okulu dışında Cemal Gürsel ve Bekbele Fatih İlköğretim okulları da bu sevinçten payını aldı.

150 İlköğretim okulu öğrencisi için İskenderun Gençlik ve Eğitim Derneği tarafından hazırlanan Eşofman takımı ve spor ayakkabıyı alan öğrencilerin sevinci görülmeye değerdi.

Dağıtım ile ilgili tarafımıza açıklamalarda bulunan dernek başkanı Ercan AFLAZ şunları söyledi;

“2011 yılında Doğaka’ya yapmış olduğumuz ‘Haydi gençler spora’ isimli projemizin devamı niteliğindeki faaliyetimiz ile 150 öğrencimize bugün 3 okulumuzda eşofman takımı ve spor ayakkabı dağıtımını gerçekleştirdik. Dernek olarak faaliyet alanımız içinde olan eğitim konusunda bu güne değin bir çok projeye imza atmış olmak bizi ve derneğimize destek verenleri olumlu yönde motive etmiş ve azmimizi hızlandırmıştır. ‘İnanıyoruz ki küçük düşünerek büyük işler yapılmaz’. Bu güne kadar biz hep büyük düşünerek bu yönde adımlarımızı attık ve başardık. Bizim dernek olarak yapmış olduğumuz bu faaliyetlerin diğer sivil toplum örgütlerine ve hayırsever işadamlarımıza örnek teşkil

etmesini temenni ediyoruz. Biz tabela derneği olmadık ve olmayacağız. Eğer dernek adı altında faaliyet gösteriyorsanız, özellikle toplumsal konularda olumlu adımlar atıp memlekete katkıda bulunmanız lazım diye düşünüyorum. Bu faaliyetlerimizde bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen DOĞAKA’ ya teşekkür ediyoruz.”

Dağıtım sonrası dernek başkanı Ercan AFLAZ’a okul müdürleri ve öğretmenleri teşekkür ederek çalışmalarında başarı dilediler.dernek

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

Kara Gün Dostu Abdülkerim Güven

AK Parti İskenderun ilçe başkanı Abdülkerim Güven yangından zarar gören bölge vatandaşlara destek çıktı. Başkan Güven yaptığı açıklamada; “AZGANLIK, SARISEKİ VE AKARCA’... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: