23 Eylül 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
11 Aralık 12:52
Yorum Yok
605
Küçük düşünerek Büyük İşler Yapılmaz

Küçük düşünerek Büyük İşler Yapılmaz

İnanıyoruz ki küçük düşünerek büyük işler yapılmaz.

İskenderun Gazi İlköğretim Okulunda okuyan öğrencileri İskenderun Gençlik ve Eğitim Derneği sevindirdi. Gazi İlköğretim Okulu dışında Cemal Gürsel ve Bekbele Fatih İlköğretim okulları da bu sevinçten payını aldı.

150 İlköğretim okulu öğrencisi için İskenderun Gençlik ve Eğitim Derneği tarafından hazırlanan Eşofman takımı ve spor ayakkabıyı alan öğrencilerin sevinci görülmeye değerdi.

Dağıtım ile ilgili tarafımıza açıklamalarda bulunan dernek başkanı Ercan AFLAZ şunları söyledi;

“2011 yılında Doğaka’ya yapmış olduğumuz ‘Haydi gençler spora’ isimli projemizin devamı niteliğindeki faaliyetimiz ile 150 öğrencimize bugün 3 okulumuzda eşofman takımı ve spor ayakkabı dağıtımını gerçekleştirdik. Dernek olarak faaliyet alanımız içinde olan eğitim konusunda bu güne değin bir çok projeye imza atmış olmak bizi ve derneğimize destek verenleri olumlu yönde motive etmiş ve azmimizi hızlandırmıştır. ‘İnanıyoruz ki küçük düşünerek büyük işler yapılmaz’. Bu güne kadar biz hep büyük düşünerek bu yönde adımlarımızı attık ve başardık. Bizim dernek olarak yapmış olduğumuz bu faaliyetlerin diğer sivil toplum örgütlerine ve hayırsever işadamlarımıza örnek teşkil

etmesini temenni ediyoruz. Biz tabela derneği olmadık ve olmayacağız. Eğer dernek adı altında faaliyet gösteriyorsanız, özellikle toplumsal konularda olumlu adımlar atıp memlekete katkıda bulunmanız lazım diye düşünüyorum. Bu faaliyetlerimizde bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen DOĞAKA’ ya teşekkür ediyoruz.”

Dağıtım sonrası dernek başkanı Ercan AFLAZ’a okul müdürleri ve öğretmenleri teşekkür ederek çalışmalarında başarı dilediler.dernek

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: