Levent H. Yılmaz: “Yaptığınız hizmetleri halk biliyor ve görüyor”

İTSO’yu ziyaret eden CHP Hatay Milletvekili A.Adayı Dr.Yusuf H.Civelek:

Siyaset halkın refahını yükseltmek için yapılır

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Aday Adayı Dr.Yusuf H.Civelek, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan CHP Hatay Milletvekili A.Adayı Dr.Yusuf H.Civelek, “Milletvekilliği, belediye başkanlığı halka hizmet makamlarıdır. Halka hizmet etmek en büyük mutluluktur, onurdur. Halkımıza layık olmaya çalıştık. İskenderun’un su ve altyapı sorununu çözdük. Devasa drenaj kanalları yaptık. Pek çok yerde sel oldu, o kadar yağışa rağmen İskenderun’da sel yaşanmadı. Altyapı şehrin temelidir. Altyapı çalışmasının yanısıra kapasitesi yetersiz, eski hizmet binalarını yeniledik. Spor, sosyal tesisleri, iskele, köprüler gibi halkın ve kentin ihtiyacına dönük, kalıcı hizmet ve çalışmalar yaptık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Halkımıza eşit davranılarak kent barışı sağlandı. Siyaset halkın yaşamını ve refah düzeyini yükseltmek için yapılan eylemlerdir. Bu görüş doğrultusunda çalıştık. Kısmet olursa yine halkımız için, halkımızın sorunlarının çözülmesi için çalışacağım. Yerelde Hatay’ın yaşadığı en önemli sorun elektrik sorunu. Su problemini çözdüğümüz gibi bunu da çözeceğiz. Çağdaş dünyanın yasaların yasası olarak kabul ettiği slogan ‘kardeşlik ve sürdürülebilirliktir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Çıkmış olduğunuz bu yolda size başarılar diliyoruz. Milletvekili seçilmeniz durumunda İskenderun ve bölgenin sorunlarının çözümü noktasında birlikte uyum içerisinde çalışacağımıza inanıyorum. Önemli olan halka kalıcı hizmetler verebilmektir. Bu konuda yapmış olduğunuz hizmetleri de halk zaten biliyor ve görüyor” diye konuştu.

Ziyarette, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Seküçoğlu, Adnan Mursaloğlu, Necat Özkaya ve Gassan Kuran da bulundu.

 

 

Çarşı esnafı  ve halkla sohbet

CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Dr.Yusuf H.Civelek, çarşı ziyaretinde de bulundu. Halkla selamlaşarak sohbet eden CHP Hatay Milletvekili A.Adayı Dr.Yusuf H.Civelek, esnafa hayırlı kazançlar diledi.

Esnaf ve vatandaşların, sorunlarını dinleyen CHP Hatay Milletvekili A.Adayı Dr.Yusuf H.Civelek, “Esnafımızın, halkımızın istekleri, sorunlarının çözülmesi önemlidir. Aslolan halktır, halkın mutluluğudur” dedi.