Lezzet Çarşı’ya İndi!

İskenderun’da 3 yılı aşkın bir süre önce Prime Mall’de faaliyete başlayan ve kısa sürede bir çok kişinin damak tadında devrim yapan Misss Döner, 2.şubesini Doktorlar Caddesi’nde açtı.

Kalite, Hijyen ve Lezzet’ten ödün vermeyen ve artık İskenderun’lu için vazgeçilmez bir lezzet durağı olan Misss Döner’in yeni şubesi henüz ilk günden yoğun ilgi gördü.

 

Yoğun talep nedeniyle bu yatırımı yaptıklarını belirten yetkililer, İskenderun insanı için Döner’in artık bir yaşam biçimi olduğunu ve bu konuda en iyisi olmak için çaba sarf ettiklerini belirterek, “İskenderun Döneri artık Türkiye’de marka olma yolunda. İskenderun gençlerinin başka şehirlerde okumaya gitmesi ve Döner özlemlerini belirtmesi ile birlikte İskenderun Döneri Sosyal Medya’da efsaneleşti. Biz de globalleşmeye doğru giden İskenderun Döneri’nde çıtayı yükseltmeyi hedefliyoruz.” açıklamalarını yaptı.

 

Misss Döner Çarşı Şubesi, Savaş Mahallesi Kanatlı Caddesi (Doktorlar Caddesi) Mahmut Aydemir İş Merkezi No : 55/Z-1 adresinde hizmet veriyor.


613 26 26 – 614 21 21 telefon numaralarından adrese sipariş yapılabiliyor.

 

misss-doner-iskenderun