22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
14 Aralık 19:43
Yorum Yok
1193
Lezzet Çarşı’ya İndi!

Lezzet Çarşı’ya İndi!

İskenderun’da 3 yılı aşkın bir süre önce Prime Mall’de faaliyete başlayan ve kısa sürede bir çok kişinin damak tadında devrim yapan Misss Döner, 2.şubesini Doktorlar Caddesi’nde açtı.

Kalite, Hijyen ve Lezzet’ten ödün vermeyen ve artık İskenderun’lu için vazgeçilmez bir lezzet durağı olan Misss Döner’in yeni şubesi henüz ilk günden yoğun ilgi gördü.

 

Yoğun talep nedeniyle bu yatırımı yaptıklarını belirten yetkililer, İskenderun insanı için Döner’in artık bir yaşam biçimi olduğunu ve bu konuda en iyisi olmak için çaba sarf ettiklerini belirterek, “İskenderun Döneri artık Türkiye’de marka olma yolunda. İskenderun gençlerinin başka şehirlerde okumaya gitmesi ve Döner özlemlerini belirtmesi ile birlikte İskenderun Döneri Sosyal Medya’da efsaneleşti. Biz de globalleşmeye doğru giden İskenderun Döneri’nde çıtayı yükseltmeyi hedefliyoruz.” açıklamalarını yaptı.

 

Misss Döner Çarşı Şubesi, Savaş Mahallesi Kanatlı Caddesi (Doktorlar Caddesi) Mahmut Aydemir İş Merkezi No : 55/Z-1 adresinde hizmet veriyor.


613 26 26 – 614 21 21 telefon numaralarından adrese sipariş yapılabiliyor.

 

misss-doner-iskenderun

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: