17 Haziran 2019 Pazartesi
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
19 Mart 10:08
Yorum Yok
220
M.Kemal Mahallesi Aslan Dedi

M.Kemal Mahallesi Aslan Dedi

Miting programları çerçevesinde İskenderun’un en büyük mahallelerinden Mustafa Kemal Mahallesinde seçmenleriyle buluşan Mete Aslan İskenderun ittifakını anlattı ve İskenderun’da 45 mahallenin eşit hizmet alacağını vurguladı.
Mahalle muhtarı İsa Taş’ın da mitingde hazır bulunması dikkat çekerken, Mete Aslan, Mustafa Kemal Mahallesi’nin genel seçim ile yerel seçimin birbirinden ayrılması gerektiğini ifade etti. Mete Aslan mitingde konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Mustafa Kemal mahallesi alışkanlıklarından vazgeçip İskenderun’un belediyeciliği bilmeyenlere teslim edilmemesi gerektiğinin bilincinde. Genel seçimlerde oy verdiğiniz partiye saygı duyuyorum. Ancak bu yerel seçim. İskenderun’un kaderini iki belediyecilikten anlamayan insana emanet etmeyin. Benden sonra 10 yıl geçti hem AKP yi hem CHP’yi denediniz. Eğer benim hizmetlerimden daha fazlasını yaptılarsa buyurun yine oy verin. Benim en çok oy aldığım bir mahalleden bu mahalleyi hiç ayırmadım. Nereye ne hizmet ettiysek en az oy aldığım mahalleye de o hizmeti yaptım. Mustafa Kemal Mahallesinde açtığım bulvarı biliyorsunuz. Keşke benden sonra da bir bulvar açsalardı. Ankara’dan dayatılan iki adayın bu mahalleye ve İskenderun’a ne yapabileceğini sizin takdirinize bırakıyorum. İşte muhtarınız burada, sorun kendisine bu mahalleye ayrım yapıldı mı? Benden sonra ne kadar hizmet geldi muhtarıma soruyorum. Mustafa Kemal Mahallesi İskenderun ittifakı çatısı altında bizlere güç verecek ve İskenderun’un 5 yıl daha kaybetmesine izin vermeyecektir. Ne cumhur ne Millet ittifakı diyoruz. Ankaranın dayatmasına karşı İskenderun ittifakı diyoruz. Bu ittifak sizlerin ittifakı. Oy verirseniz İskenderun yani siz kazanacaksınız, oy vermezseniz Ankara kazanacak. Tercih sizin” dedi

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Flaş! Tır Alev Aldı

Iskenderun Otobanında seyir halindeki tır alev aldı. Payas- İskenderun otoban yolunda sebebi bilinmeyen bir nedende dolayı seyir halinde giden tır alev aldı.... Devamı..

Gökkuşağı Kreşten Karne Etkinliği

İskenderun’ da adından söz ettiren Gökkuşağı Kreş “Karne Etkinliği” ile öğrencileriyle kutlama yaptı. Eğitim-Öğretim sürecinde çeşitli etkinlikler düzenleyerek geleceğe emin adımlarla hazırlayan... Devamı..

ŞOK! Doktor Bile Şaşırdı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, karın ve göğüs ağrısıyla doktora giden Tunahan Okan Özdal’ın kalın bağırsağının yüzde 70’inin göğüs kafesinde olduğu ortaya çıktı. Dörtyol’da... Devamı..

Izgaralar Yerine Takıldı

ÇALINAN IZGARALAR YERİNE YENİSİ YERLEŞTİRİLDİ Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kentin muhtelif noktalarında meydana gelen yağmursuyu ızgaralarının çalınma... Devamı..

HBB’den Ücretsiz Yaz Kursu

HBB’NİN ÜCRETSİZ YAZ KURSLARI BAŞLIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesinin şehre kazandırdığı Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı ikinci spor kompleksi ve yaşam merkezinde ücretsiz... Devamı..

Karaağaç Kaldırımları!

Yıllardır kendi belediyesi olmuş fakat sonradan Arsuz’ a bağlanmasına rağmen hala Karaağaçlı halkın hizmet almakta işkence çektiği bir ilçe. Yıllardır çevre ilçelerin... Devamı..

Yolbulan A.Ş’de Sözleşme Sevinci

YOLBULAN METAL SAN. VE TİC. A.Ş ‘DE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ; Yolbulan Metal ve San.Tic. A.Ş. ile Özçelik-İş Sendikası arasında sürdürülen 2.... Devamı..

ATLAS ENERJİ’den Kutlama

Atlas Enerji Üretim A.Ş’ den Ramazan bayramı kutlaması Ramazan Bayramınızı kutlar sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: