18 Nisan 2019 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
19 Mart 10:08
Yorum Yok
184
M.Kemal Mahallesi Aslan Dedi

M.Kemal Mahallesi Aslan Dedi

Miting programları çerçevesinde İskenderun’un en büyük mahallelerinden Mustafa Kemal Mahallesinde seçmenleriyle buluşan Mete Aslan İskenderun ittifakını anlattı ve İskenderun’da 45 mahallenin eşit hizmet alacağını vurguladı.
Mahalle muhtarı İsa Taş’ın da mitingde hazır bulunması dikkat çekerken, Mete Aslan, Mustafa Kemal Mahallesi’nin genel seçim ile yerel seçimin birbirinden ayrılması gerektiğini ifade etti. Mete Aslan mitingde konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Mustafa Kemal mahallesi alışkanlıklarından vazgeçip İskenderun’un belediyeciliği bilmeyenlere teslim edilmemesi gerektiğinin bilincinde. Genel seçimlerde oy verdiğiniz partiye saygı duyuyorum. Ancak bu yerel seçim. İskenderun’un kaderini iki belediyecilikten anlamayan insana emanet etmeyin. Benden sonra 10 yıl geçti hem AKP yi hem CHP’yi denediniz. Eğer benim hizmetlerimden daha fazlasını yaptılarsa buyurun yine oy verin. Benim en çok oy aldığım bir mahalleden bu mahalleyi hiç ayırmadım. Nereye ne hizmet ettiysek en az oy aldığım mahalleye de o hizmeti yaptım. Mustafa Kemal Mahallesinde açtığım bulvarı biliyorsunuz. Keşke benden sonra da bir bulvar açsalardı. Ankara’dan dayatılan iki adayın bu mahalleye ve İskenderun’a ne yapabileceğini sizin takdirinize bırakıyorum. İşte muhtarınız burada, sorun kendisine bu mahalleye ayrım yapıldı mı? Benden sonra ne kadar hizmet geldi muhtarıma soruyorum. Mustafa Kemal Mahallesi İskenderun ittifakı çatısı altında bizlere güç verecek ve İskenderun’un 5 yıl daha kaybetmesine izin vermeyecektir. Ne cumhur ne Millet ittifakı diyoruz. Ankaranın dayatmasına karşı İskenderun ittifakı diyoruz. Bu ittifak sizlerin ittifakı. Oy verirseniz İskenderun yani siz kazanacaksınız, oy vermezseniz Ankara kazanacak. Tercih sizin” dedi

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Flaş!Araba Denize Uçtu(Video)

İskenderun’ da aksam saatlerinde görülmemiş kaza yaşandı. İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuar tarafında köprüsünde süratli olan araç direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü kanala... Devamı..

AK ve Batçık Ailelerin Mutlu Günü

AK Parti’nin genç ve başarılı İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Kenan AK, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Sultan İsmail Batçık ailesinin... Devamı..

Doubleshot Coffee’ de Çalışmak İster misiniz?

Dünya’ nın önde gelen sayılı kahve markalarının arasında olan doubleshot coffee İskenderun’ da Savaş mahallesi Kafeler sokağında (Belediye karşısı) hizmete giriyor. Nisan... Devamı..

Galatasaray Hatay’ a Geliyor

MELEKLERİN RAKİBİ GALATASARAY Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde normal sezonun tamamlanmasının ardından play-off eşleşmeleri belli oldu. Sezonu üçüncü sırada tamamlayan Hatay Büyükşehir Belediyespor... Devamı..

N.S.O.T Anaokulu Vefa Gösterisi

İskenderun Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Vefat eden Çiğdem Öğretmenlerimi Unutmadı. Anaokul Müdürü Hüseyin Gündüz, Çiğdem Öğretmen’i vefatının 1. yılında unutmadı, unutturmadı.... Devamı..

Vekillerden Tosyalı’ya Ziyaret

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET AK Parti Hatay Milletvekilleri İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. AK Parti... Devamı..

Muhtarlardan Yılmaz’ a Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ GÖREVE YENİ SEÇİLEN MAHALLE MUHTARLARINA TEBRİK ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, yerel seçimler sonrasında göreve... Devamı..

İskenderun Bld. Sosyal Denge Sözleşmesi

İSKENDERUN BELEDİYESİNDE SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ İskenderun Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen törene İskenderun Belediye... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: