M.Vekili Türkoğlu’ndan Kutlama Mesajı

MİLLETVEKİLİ TÜRKOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yrd., Hatay Milletvekili, Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, Kurban Bayramı Münasebetiyle Bir Mesaj Yayınladı.
▪️
Türkoğlu, Kurban Bayramı Dolayısıyla Yayımladığı Mesajında; Küskünlerin Barıştığı, Kırgınlıkların ve Hasretliklerin Sona Erdiği Bir Bayramın Daha Milletçe İdrak Edildiğini Belirterek, “Bayramlar sevgi, kardeşlik ve paylaşmanın bayraklaştığı günlerdir. Aziz Milletimizin ve Türk İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyor, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, huzura, mutluluğa vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” İfadelerine Yer Verdi.
▪️
Milletvekili Türkoğlu Mesajında Kurban Bayramının Müstesna Bir Gün Olduğuna Atıf Yaparak; “Hz. İbrahim’in Sadakatini, Hz. İsmail’in Teslimiyetini Temsil Eden Kurban İbadeti, Kulluğumuzu En Samimi ve Hasbi Bir Duruşla İdrak Ettiğimiz Manevi Bir İklimle Bizleri Buluştururken, Aynı Zamanda Paylaşmayı ve Yardımlaşmayı Artıran, Dargınlıkları Ortadan Kaldıran Müstesna Günlerdendir” Dedi.
▪️
Milletvekili Türkoğlu Açıklamasının Devamında; “Dünyada Zulüm Kol Gezerken, Yakın Coğrafyalarda Kan ve Göz Yaşı Dinmezken, İdrak Ettiğimiz Kurban Bayramının Hem Allah Azze ve Celle’nin Zat-ı Celaline Hem de Birbirimize Yakınlaşmamıza, İdraklerimizin Aydınlanması, Gönüllerimizin Huzur ve Sükun Bulması ve İnsanlığa Sevgiyi, Şefkati ve Merhameti Hatırlatmasına Vesile Olmasını Yüce Allah’tan Temenni Ediyorum.
▪️
Bu Mukaddes Günlerin de Yüzü Suyu Hürmetine Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan Covid 19 Salgınının Nihayet Bulmasını Murad Ediyor, Mukaddesatımız, Vatanımız, Bayrağımız Uğruna Canlarını Feda Eden Tüm Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle Yad Ediyor, Gazilerimize Sağlıklı Bir Ömür Diliyor, Başta Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz Olmak Üzere, Kıymetli Hataylı Hemşerilerimizin ve Aziz Milletimizin Mübarek Kurban Bayramını Tebrik Ediyorum” Dedi.