18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Ekim 15:04
Yorum Yok
580
Madenli’de Necati Yıldız Parladı

Madenli’de Necati Yıldız Parladı

Belediye Başkanı Süleyman Kiremitçi’nin de eşlik ettiği Madenli gezisinde halkla buluşan Avukat Necati Yıldız, halkın umutlarını dinlerken Büyük Arsuz hayalini bir kez daha anlattı..

Necati Yıldız Madenli’ de Parıldadı

  CHP Arsuz Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Necati Yıldız, seçim kampanyasının adaylık sürecinde kullanılması gereken tüm enstrümanları değerlendirirken, en önemli çalışmalarını hakla iç içe yürütüyor.
  Halkın beklentilerini, özlemlerini ve isteklerini dinleyen Yıldız, İskenderun’dan Kale Köyü’ne kadar gezmedik mahalle, girmedik ev ve sıkmadık el bırakmamakta kararlı görünüyor.
  Çalışmaları kapsamında Madenli Beldesi’ni ziyaret ederek halkla bütünleşen Avukat Necati Yıldız, Madenli halkının umutlarını ve geleceğe dair beklentilerini dinlerken, projelerini ve bölgeye katacağı katma değeri anlatıyor.
necat

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: