Mavi Çocuk Akademisi Kayıtları Devam Ediyor

Bölgenin en kapsamlı anaokulu olan Mavi Çocuk Akademisi profesyonel ekibi ve detaylı öğretim faaliyetleri ve COVID19′ e karşı tam teşekküllü önlem alarak eğitimde adından söz ettiriyor.

Hatay ve bölgenin en geniş kapsamlı okulu olan Mavi Çocuk Akademisi kısa sürede yaptığı çalışmalar ve oluşturduğu uzman kadrolar ile eğitim öğretime “Hazırız” dedi.

İskenderun’ da 03-06 yaş aralığında eğitim ve öğretim verecek olan Mavi Çocuk Akademisi’ ne yoğun kayıtların başladığı bildirildi. Bir çok eğitim ve spor branşları ile çocukları geleceğe hazırlamanın gururunu ve heyecanını yaşayan Mavi Çocuk Akademi’ nin kadrosu yaptıkları açıklamada ” Öncelikle geleceğimiz olan çocuklarımızı en iyi şekilde hayata hazırlıyoruz, hiçbir detaydan kaçmadan A’ dan Z’ ye bir çok sosyal faaliyetlerin ve eğitimlerin iç içe olduğu en kapsamlı eğitim dünyamıza çocuklarımızın katılmasını bekliyor ailelerimizi de gelip görmeleri için davet ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

Eğitim – Öğretim Sistemi Nasıl İşliyor?

Tüm Bildiklerinizi Unutun!
Mavi Çocuk Akademisi öğrencileri yepyeni bir dünyanın kapısını aralayarak içeri girerler. Yaklaşık 4000 m² kapalı inşaat alanına sahip okulumuzda her şey öğrencilerimizin kullanımlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Sınıflar, atölyeler, Wc/Lavabolar, Yemekhane ve tüm oyun alanları öğrencilerin yaş gruplarına göre planlanmıştır. Avrupa standartlarında ve en üst kalitede yapılan okulumuz kayıtlar ve eğitimlere devam etmektedir.

Detaylı Bilgi: 0 326 616 70 70 ve www.mavicocukakademisi.com/