Mavi Akademisi’nde Çocuklar Sahnede

23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ nda Mavi Çocuk Akademisi herkesi büyüledi.

Hatay’ ın en büyük Özel Anaokulu olan Mavi Çocuk Akademisi 23 Nisan’ı okulda düzenlediği görkemli bir etkinlik ile kutladı.

Velilerin yoğun ilgi gösterdiği 23 Nisan kutlamalarında  2,3,4,5, yaş öğrenciler renga renk kıyafetler ile hünerlerini sergilediler. Kutlamalara HBB Başkanı danışmanı Taygun Cantürk  İskenderun milli eğitim şube müdürü Abdurrahman Gürgen, Mavi Çocuk Akademisi kurucu ortağı Tahsin Öztekin okul müdürleri ile veliler katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan okul müdürü Zehra Avşar Yüksel kendilerine emanet edilen çocukları hayata hazırlamak için yoğun çalışma içerisinde olduklarını belirterek kutlamalara katılan herkese teşekkür etti. Okul önünde kurulan sahneye sınıf sınıf çıkarak gösterilerini yapan minik yürekler Anne Babalarına hünerlerini sergilediler.

Gösteriler sonunda çocukların eğitimlerinde büyük emekleri olan sınıf öğretmenlerine protokol tarafından çiçek takdim edildi. Öğretmenleri ile hazırlandıkları gösterileri başarı ile gerçekleştiren minikle ailelerinden tam not aldılar.