21 Şubat 2019 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
17 Kasım 16:23
Yorum Yok
350
Mehmet Öntürk Başvuruda Bulundu

Mehmet Öntürk Başvuruda Bulundu

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yapan Öntürk;

“BU MEMLEKET BİZİM, BU SEVDA BİZİM, GÜZEL HATAY BİZİM” dedi.

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurumu yaptım. Aday adaylığımın hayırlara vesile olmasını dilerim. 
Ak Parti çatısı altında edindiğim bilgi birikimi; 24. 25. 26 dönem Milletvekilliğim sürecinde, ondan da önce siyasette yıllardır kazandığım tecrübelerle, güzel Hatayımız’ ın tüm sorunlarını çözmeye, birleştirici, hiç kimseyi ötekileştirmeden, adil ve organize olarak tüm sorunların üstesinden gelecek, güzel Hatayımız’ ı hak ettiği hizmetlere kavuşturacak, irade ve inanca sahibim. Temennimiz ve amacımız; 15 ilçe belediyemizle birlikte, Hatay Büyük Şehir Belediyemizi de Başarılı Ak Parti belediyecilik anlayışına kavuşturarak; güzel Hatayımız’ ı hak ettiği hizmetlere kavuşturmak.  Yüce Allah bu yolda yar ve yardımcımız olsun.” açıklamasında bulundu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Baysal Listesini Açıkladı

PAYAS SAADET PARTİSİ PAYAS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RECEP BAYSAL MECLİS ÜYESİ LİSTESİNİ AÇIKLADI Baysal yaptığı açıklamalarda “Payas’ımızı yönetmek için meclis üyelerimizi titizlikle... Devamı..

Başkan Hatay’da

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN, 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında İlimize geliyor. 24 şubat Saat 16.00’da Antakya... Devamı..

UTEF’ ten Açıklama

BELGE: YARDIMLAŞMA İÇERİSİNDE OLACAĞIZ Antakya’da açılan Uluslararası Tüm Engelliler, Yaşlılar, Kimsesizler Türkiye Federasyonu (UTEF) Hatay İl Temsilciliği görevini yürüten İsmail Belge dün... Devamı..

Güler: Projeleri Açıklayacağız

‘4 Mart’ta Hatay için dev projelerimizi açıklayacağız’ Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler ’’ 4 Mart’ta Hatay’ın her ilçesi... Devamı..

Asaf Güven Çalışmalara Başladı

ASAF GÜVEN ARSUZ’DA START VERDİCHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, ilçeye pek çok projeyle zenginlik katan ve tanıtımına da büyük katkı... Devamı..

Savaş’tan Kınama

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Suriye’nin Afrin bölgesindeki operasyonel faaliyetler esnasında şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Umut Öznütepe... Devamı..

İTSO Eğitime Katıldı

İTSO Personelleri TOBB’da düzenlenen “ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimine katıldılar. SO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimleri devam ediyorİskenderun Ticaret ve Sanayi... Devamı..

Seyfi Dingil’ e Teşekkür Plaket

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ,Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e müftülüğe vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: