11 Aralık 2018 Salı
    Hava durumu güncelleniyor...
17 Kasım 16:23
Yorum Yok
277
Mehmet Öntürk Başvuruda Bulundu

Mehmet Öntürk Başvuruda Bulundu

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yapan Öntürk;

“BU MEMLEKET BİZİM, BU SEVDA BİZİM, GÜZEL HATAY BİZİM” dedi.

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurumu yaptım. Aday adaylığımın hayırlara vesile olmasını dilerim. 
Ak Parti çatısı altında edindiğim bilgi birikimi; 24. 25. 26 dönem Milletvekilliğim sürecinde, ondan da önce siyasette yıllardır kazandığım tecrübelerle, güzel Hatayımız’ ın tüm sorunlarını çözmeye, birleştirici, hiç kimseyi ötekileştirmeden, adil ve organize olarak tüm sorunların üstesinden gelecek, güzel Hatayımız’ ı hak ettiği hizmetlere kavuşturacak, irade ve inanca sahibim. Temennimiz ve amacımız; 15 ilçe belediyemizle birlikte, Hatay Büyük Şehir Belediyemizi de Başarılı Ak Parti belediyecilik anlayışına kavuşturarak; güzel Hatayımız’ ı hak ettiği hizmetlere kavuşturmak.  Yüce Allah bu yolda yar ve yardımcımız olsun.” açıklamasında bulundu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İSTE, İSDEMİR’e ‘Teknik Gezi’ Düzenledi

Türkiye’ nin önemli bir sanayi şehrinde okumanın, rahatlıkla bilgilerini artırabiliyor ve mesleki kariyerlerini geliştirebiliyor olmanın mutluluğunu yaşayan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik... Devamı..

Habib-i Neccar Cami’ nde Sabah Çorbası

Antakya Belediyesi ve Hatay İl Müftülüğü işbirliği ile her Cumartesi günü Habib-i Neccar Camii’nde sabah namazına müteakip vatandaşlara çorba ikramında bulunmaya devam... Devamı..

HBB’den Hıristiyan Vatandaşlara Noel Hediyesi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Noel Bayramı öncesinde Hatay’daki kiliselere yüzlerce Noel ağacı hediye etti.Attığı her adımda hemşehrileriyle... Devamı..

Işık Şener’ in Kaleminden Arsuz Üzerine

“ARSUZ’ A “DEĞER” VERİLSİN” Arsuz kentimiz turizmde beklenen sıçramayı bir türlü yapamıyor. Buna vizyon eksikliği, dünya görüşü yetersizliği veya yanlış meşgalelerden ötürü... Devamı..

Böyle Konser Görülmedi

İskenderun’ da Çocuk Konseri Damgasını Vurdu. İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvar’ ın da gerçekleşen ilk Çocuk Konseri okul öncesi öğrencilerle doldu taştı.... Devamı..

Karaağaçspor’dan İskenderunspor Açıklaması

Sosyal Medya’da yapılan provokasyonlara Arsuz Karaağaçspor’dan kınama mesajı geldi. Arsuz Karaağaçspor yönetiminden yapılan açıklama şöyle: “Sosyal Medya’da Kulübümüzün adını kullanıp sahte hesap açarak... Devamı..

Özçelik-İş Yeni Binası Yıkıma Başladı

Özçelik-İş Sendikası yeni binasının yapılması için start verdi. Süleymaniye mahallesinde bulunan Özçelik-İş Sendikası merkez şube binası daha modern bir bina yapılması için... Devamı..

Denizciler Spor Kompleksi Tamamlandı

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: DENİZCİLER SPOR KOMPLEKSİNİN YAPIMI TAMAMLANDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Denizciler’de yapılmakta olan spor kompleksinin yapımının tamamlandığını... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: