22 Mayıs 2019 Çarsamba
    Hava durumu güncelleniyor...
17 Kasım 16:23
Yorum Yok
428
Mehmet Öntürk Başvuruda Bulundu

Mehmet Öntürk Başvuruda Bulundu

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yapan Öntürk;

“BU MEMLEKET BİZİM, BU SEVDA BİZİM, GÜZEL HATAY BİZİM” dedi.

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurumu yaptım. Aday adaylığımın hayırlara vesile olmasını dilerim. 
Ak Parti çatısı altında edindiğim bilgi birikimi; 24. 25. 26 dönem Milletvekilliğim sürecinde, ondan da önce siyasette yıllardır kazandığım tecrübelerle, güzel Hatayımız’ ın tüm sorunlarını çözmeye, birleştirici, hiç kimseyi ötekileştirmeden, adil ve organize olarak tüm sorunların üstesinden gelecek, güzel Hatayımız’ ı hak ettiği hizmetlere kavuşturacak, irade ve inanca sahibim. Temennimiz ve amacımız; 15 ilçe belediyemizle birlikte, Hatay Büyük Şehir Belediyemizi de Başarılı Ak Parti belediyecilik anlayışına kavuşturarak; güzel Hatayımız’ ı hak ettiği hizmetlere kavuşturmak.  Yüce Allah bu yolda yar ve yardımcımız olsun.” açıklamasında bulundu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

HADO 6 SONRA…

Vali DOĞAN; “ARSUZ – SAMANDAĞ YOLU 29 EKİMDE AÇILACAK” Başkan SAVAŞ; “HADO 6 AY İÇİNDE SEFERE BAŞLAYACAK” Hatay Turizmine yönelik sorun ve... Devamı..

Kebapçım’dan Geleneksel İftar Programı

İskenderun’un sevilen ve esnaflarından Kebapçım Kebap Salonu sahibi Mehmet Düşer, Ramazan Ayında verdiği geleneksel iftarla gönül köprüsünü kurmaya devam ediyor. Yıllardır ‘Kebapçım’... Devamı..

İTSO-İSTE Çalıştay Düzenliyor

İskenderun’un Mekansal Gelişimine Estetik Katacak Çalıştay düzenleniyor İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mimarlık Fakültesi ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) İş birliğinde... Devamı..

HBB’ nin Kardeşlik Sofrası Belen’ de

Hatay Büyükşehir Belediyesinin 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı münasebetiyle her yıl il genelinde kurduğu kardeşlik sofralarının son durağı Belen oldu. Ramazan... Devamı..

İSTE’de EN’ler Sahiplerini Buldu

Teknoversite Günleri’nin ‘EN’leri Sahiplerini Buldu! İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tarafından bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Teknoversite Günleri’nin içeriğini kaydetmek ve ruhunu yansıtmak için... Devamı..

Erhan Aksay Körfez Maçları Başladı

Erhan Aksay Körfez Grubu Maçları Başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay’ın Anavatana katılışı kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol... Devamı..

İNCİ ÇİÇEK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları katıldıkları bir turnuvayı daha şampiyon tamamladı. 11-14 Mayıs tarihleri arasında Samsun’da yapılan Üniversiteler Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 3000... Devamı..

Antakya’ da Ramazan Etkinliği

17 Mayıs Cuma Akşamı Saat 21.45’te 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda ANTAKYA BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİĞİ’NE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR Antakya Belediyesi Ramazan ayı... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: