19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
16 Aralık 02:04
Yorum Yok
803

Mehmet Soydan: Biz 250 Bin Kişilik Aileyiz

Mehmet Soydan seçim çalışmalarına Karayılan’dan “Ya Allah Ya Bismillah” diyerek start verdi.
Karayılan’da kalabalık bir ev toplantısında konuşma yapan Mehmet Soydan: İskenderun’u hakkettiği yere taşımak, her mahalleye, her semte eşit hizmet götürmek için memleketimiz için siyaset yapıyoruz. Biz bu yörede çalıştık, yıllarca bu yörede yaşadık. Memleketimize hizmet için dağa da çıkarız darağacinada çıkarız. Karayılan’da ilk ev toplantımızı yapmaya karar verdik. Gençlerle, yaşlılarla, bu memleketi kalkındırmak için göreve talibiz.” açıklamalarında bulundu.

Karayılan’da ev sahipliği yapan Mevlüd Saraç: Her gelen Belediye bizden imar,parsel sorunundan dolayı yüklü miktarda ücret alıyor ve biz hala tapumuzu alamadık, bu sorunda çözülmedi. Belde sakini Ayhan Aslı ise “Yerel seçimlerde önce kişilere bakarak oy veriyoruz, particilik değil hizmet yapacak kişiye oy veririz ve siz gelirseniz size güvenimiz tamdır. Bu coğrafyanın sorunlarını iyi bilen kişisiniz.” Açıklamalarında bulundu.

ev1

ev

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: