02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
16 Aralık 02:04
Yorum Yok
875

Mehmet Soydan: Biz 250 Bin Kişilik Aileyiz

Mehmet Soydan seçim çalışmalarına Karayılan’dan “Ya Allah Ya Bismillah” diyerek start verdi.
Karayılan’da kalabalık bir ev toplantısında konuşma yapan Mehmet Soydan: İskenderun’u hakkettiği yere taşımak, her mahalleye, her semte eşit hizmet götürmek için memleketimiz için siyaset yapıyoruz. Biz bu yörede çalıştık, yıllarca bu yörede yaşadık. Memleketimize hizmet için dağa da çıkarız darağacinada çıkarız. Karayılan’da ilk ev toplantımızı yapmaya karar verdik. Gençlerle, yaşlılarla, bu memleketi kalkındırmak için göreve talibiz.” açıklamalarında bulundu.

Karayılan’da ev sahipliği yapan Mevlüd Saraç: Her gelen Belediye bizden imar,parsel sorunundan dolayı yüklü miktarda ücret alıyor ve biz hala tapumuzu alamadık, bu sorunda çözülmedi. Belde sakini Ayhan Aslı ise “Yerel seçimlerde önce kişilere bakarak oy veriyoruz, particilik değil hizmet yapacak kişiye oy veririz ve siz gelirseniz size güvenimiz tamdır. Bu coğrafyanın sorunlarını iyi bilen kişisiniz.” Açıklamalarında bulundu.

ev1

ev

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: