03 Aralık 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Kasım 03:16
Yorum Yok
1647
Mehmet Soydan’dan Çarpıcı Açıklamalar

Mehmet Soydan’dan Çarpıcı Açıklamalar

22. Dönem Hatay Milletvekili ve İskenderun Ak Parti Kurucu Başkanı Mehmet Soydan geçtiğimiz Pazar günü halkın huzuruna çıktı.

İskenderun halkına “Ötekileştirmeden, bir olma, bütün olma” ve ” İskenderunlu’nun hizmetkarı olmaya geliyorum” sözleri ile büyük alkış aldı. Konuşmasını kısa tutan İskenderun Belediye Başkan A. Adayı ” Vekilliğim sırasında nasıl herkesi kucakladıysam Belediye Başkanı olarakta kucaklayacağım.” sözünü verdi.

Özellikle Hatay Milletvekili olduğu dönemde gücünü, yatırımları ve projelerini İskenderun’ da başlatmış olması İskenderun halkı arasında “Bunları devam ettirirse İskenderun çok farklı olur” görüşünde birleşiyor.

Sitemize yaptığı özel açıklamalarda; “Ben vekilliğim süresinde bir belediye başkanı olarak İskenderun’ a sayısız projelerde hizmetler getirdim. Şu an ki su projesinden tutun, Arsuz yoluna, Hastanelerden Adliye’ye kadar temelini attık hayata geçirdik. Bunları saymakla bitiremeyiz. Tabi ki İskenderun’ da aday olur ve Belediye başkanı olursam önceliğim çevre düzeni, trafik ve gençlerimize yönelik projeler ile başlayacağım.” açıklamalarında bulundu.

Ak Parti’ nin ilk Hatay Milletvekili olarak görev yapan Mehmet Soydan sözlerine şöyle devam etti.

” İskenderun için yapılamaz, çözülemez denilen herşeyin fizibilitesini yaptık ve kimse hayata geçiremez denecek çok önemli projelerimiz var. Tabi bunları Allah kısmet ederse Aday olduğum zaman paylaşacağım. Ama İskenderun şunu bilsin ki biz her noktaya her mahalleye eşit hizmet ve iktidar oluşumuzun avantajı ile büyük projeler ile bu belediyeyi yöneteceğiz. Ak Parti’ nin, iktidar olan bir partinin belediyesi nasıl çalışacak herkese gösterecek ve bu farklılığı yaşatacağız.” dedi.

İşte Mehmet Soydan’ ın İskenderun halkı karşısındaki o konuşması;

 

acıklamasoy

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: