18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Kasım 03:16
Yorum Yok
1552
Mehmet Soydan’dan Çarpıcı Açıklamalar

Mehmet Soydan’dan Çarpıcı Açıklamalar

22. Dönem Hatay Milletvekili ve İskenderun Ak Parti Kurucu Başkanı Mehmet Soydan geçtiğimiz Pazar günü halkın huzuruna çıktı.

İskenderun halkına “Ötekileştirmeden, bir olma, bütün olma” ve ” İskenderunlu’nun hizmetkarı olmaya geliyorum” sözleri ile büyük alkış aldı. Konuşmasını kısa tutan İskenderun Belediye Başkan A. Adayı ” Vekilliğim sırasında nasıl herkesi kucakladıysam Belediye Başkanı olarakta kucaklayacağım.” sözünü verdi.

Özellikle Hatay Milletvekili olduğu dönemde gücünü, yatırımları ve projelerini İskenderun’ da başlatmış olması İskenderun halkı arasında “Bunları devam ettirirse İskenderun çok farklı olur” görüşünde birleşiyor.

Sitemize yaptığı özel açıklamalarda; “Ben vekilliğim süresinde bir belediye başkanı olarak İskenderun’ a sayısız projelerde hizmetler getirdim. Şu an ki su projesinden tutun, Arsuz yoluna, Hastanelerden Adliye’ye kadar temelini attık hayata geçirdik. Bunları saymakla bitiremeyiz. Tabi ki İskenderun’ da aday olur ve Belediye başkanı olursam önceliğim çevre düzeni, trafik ve gençlerimize yönelik projeler ile başlayacağım.” açıklamalarında bulundu.

Ak Parti’ nin ilk Hatay Milletvekili olarak görev yapan Mehmet Soydan sözlerine şöyle devam etti.

” İskenderun için yapılamaz, çözülemez denilen herşeyin fizibilitesini yaptık ve kimse hayata geçiremez denecek çok önemli projelerimiz var. Tabi bunları Allah kısmet ederse Aday olduğum zaman paylaşacağım. Ama İskenderun şunu bilsin ki biz her noktaya her mahalleye eşit hizmet ve iktidar oluşumuzun avantajı ile büyük projeler ile bu belediyeyi yöneteceğiz. Ak Parti’ nin, iktidar olan bir partinin belediyesi nasıl çalışacak herkese gösterecek ve bu farklılığı yaşatacağız.” dedi.

İşte Mehmet Soydan’ ın İskenderun halkı karşısındaki o konuşması;

 

acıklamasoy

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: