Soydan İlçe İlçe Geziyor

Hatay Ak Parti Kurucularından ve 2001 yılı İskenderun Kurucu Başkanı olan eski Milletvekili Mehmet Soydan ziyaretlere devam ediyor.

“SOYDAN GÖNÜLLERDE”

2002-2007 yılları arasında Ak Parti Hatay Milletvekilliğini başarılı bir şekilde yaparak gönüllerde taht kuran Soydan Hatay’ ın 15 ilçesinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Defne, Antakya, Dörtyol, İskenderun, Belen, Kırıkhan, Payas, Reyhanlı, Yayladağı ve bir çok ilçe de ziyaretler gerçekleştirirken vatandaşlarla hem sohbet edip hem de sıkıntılarını dinliyor.

Çeşitli programlara da katılan Soydan sendika, dernek, sivil toplum kuruluşları ve siyasilerle de bir araya gelerek gündem üzerine mesai harcaması gözlerden kaçmıyor.

“BU ŞARKI BURADA BİTMEZ”

Ak Parti Milletvekilliği süreci sonunda İskenderun’ daki parti toplantısında konuşma yapan Mehmet Soydan; “Bu şarkı burada bitmez.” Demiş ve milletvekilliği ve sonrasında seçimlerde Hatay’ ın her köşesinde çalışmalara devam etmişti.

Soydan yaptığı açıklamalarda; ” Milletvekilliği ve sonrasinda Hatayımız’ ı çokça gezmiş sıkıntılarını öğrenme noktasında bir çok istişarelerde bulunmuştuk. 15 ilçemizde de yerel hizmet olarak bir takım eksiklikleri duyuyor, görüyoruz. Hatay Büyükşehir olması noktasında ciddi anlamda bütçe imkanına sahip olmuş fakat bizim gibi aynı zamanda Büyükşehir olan komşumuz misal Kahramanmaraş gibi ilerleme kaydedemediğimizi görüyoruz. Hatay’ ın sorunlarını, sıkıntılarını biliyorum bunu da sorunların merkezine giderek yerinde görüyor ve konuşuyoruz. Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni şüphesiz iktidarımızla buluşturarak en güzel ve hızlı hizmeti ilçelerimize mahallelerimize kadar getirmeyi hedefliyoruz.” Açıklamasında bulundu.