21 Şubat 2019 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
19 Eylül 14:09
Yorum Yok
1659
Soydan İlçe İlçe Geziyor

Soydan İlçe İlçe Geziyor

Hatay Ak Parti Kurucularından ve 2001 yılı İskenderun Kurucu Başkanı olan eski Milletvekili Mehmet Soydan ziyaretlere devam ediyor.

“SOYDAN GÖNÜLLERDE”

2002-2007 yılları arasında Ak Parti Hatay Milletvekilliğini başarılı bir şekilde yaparak gönüllerde taht kuran Soydan Hatay’ ın 15 ilçesinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Defne, Antakya, Dörtyol, İskenderun, Belen, Kırıkhan, Payas, Reyhanlı, Yayladağı ve bir çok ilçe de ziyaretler gerçekleştirirken vatandaşlarla hem sohbet edip hem de sıkıntılarını dinliyor.

Çeşitli programlara da katılan Soydan sendika, dernek, sivil toplum kuruluşları ve siyasilerle de bir araya gelerek gündem üzerine mesai harcaması gözlerden kaçmıyor.

“BU ŞARKI BURADA BİTMEZ”

Ak Parti Milletvekilliği süreci sonunda İskenderun’ daki parti toplantısında konuşma yapan Mehmet Soydan; “Bu şarkı burada bitmez.” Demiş ve milletvekilliği ve sonrasında seçimlerde Hatay’ ın her köşesinde çalışmalara devam etmişti.

Soydan yaptığı açıklamalarda; ” Milletvekilliği ve sonrasinda Hatayımız’ ı çokça gezmiş sıkıntılarını öğrenme noktasında bir çok istişarelerde bulunmuştuk. 15 ilçemizde de yerel hizmet olarak bir takım eksiklikleri duyuyor, görüyoruz. Hatay Büyükşehir olması noktasında ciddi anlamda bütçe imkanına sahip olmuş fakat bizim gibi aynı zamanda Büyükşehir olan komşumuz misal Kahramanmaraş gibi ilerleme kaydedemediğimizi görüyoruz. Hatay’ ın sorunlarını, sıkıntılarını biliyorum bunu da sorunların merkezine giderek yerinde görüyor ve konuşuyoruz. Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni şüphesiz iktidarımızla buluşturarak en güzel ve hızlı hizmeti ilçelerimize mahallelerimize kadar getirmeyi hedefliyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Güler: Kaybetme Lüksümüz Yok

“BİR 5 YIL DAHA KAYBETME LÜKSÜMÜZ YOK”Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, seçim çalışmaları kapsamında Payas Organize Sanayi Bölgesini... Devamı..

Hızlı Tren Geliyor!

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, İskenderun Devlet Demir Yoları depo şefi Mehmet Fatih Akdoğan, Lojistik Müdürü Şemsi... Devamı..

Baysal Listesini Açıkladı

PAYAS SAADET PARTİSİ PAYAS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RECEP BAYSAL MECLİS ÜYESİ LİSTESİNİ AÇIKLADI Baysal yaptığı açıklamalarda “Payas’ımızı yönetmek için meclis üyelerimizi titizlikle... Devamı..

Başkan Hatay’da

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN, 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında İlimize geliyor. 24 şubat Saat 16.00’da Antakya... Devamı..

UTEF’ ten Açıklama

BELGE: YARDIMLAŞMA İÇERİSİNDE OLACAĞIZ Antakya’da açılan Uluslararası Tüm Engelliler, Yaşlılar, Kimsesizler Türkiye Federasyonu (UTEF) Hatay İl Temsilciliği görevini yürüten İsmail Belge dün... Devamı..

Güler: Projeleri Açıklayacağız

‘4 Mart’ta Hatay için dev projelerimizi açıklayacağız’ Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler ’’ 4 Mart’ta Hatay’ın her ilçesi... Devamı..

Asaf Güven Çalışmalara Başladı

ASAF GÜVEN ARSUZ’DA START VERDİCHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, ilçeye pek çok projeyle zenginlik katan ve tanıtımına da büyük katkı... Devamı..

Savaş’tan Kınama

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Suriye’nin Afrin bölgesindeki operasyonel faaliyetler esnasında şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Umut Öznütepe... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: