21 Ekim 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
19 Eylül 14:09
Yorum Yok
1556
Soydan İlçe İlçe Geziyor

Soydan İlçe İlçe Geziyor

Hatay Ak Parti Kurucularından ve 2001 yılı İskenderun Kurucu Başkanı olan eski Milletvekili Mehmet Soydan ziyaretlere devam ediyor.

“SOYDAN GÖNÜLLERDE”

2002-2007 yılları arasında Ak Parti Hatay Milletvekilliğini başarılı bir şekilde yaparak gönüllerde taht kuran Soydan Hatay’ ın 15 ilçesinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Defne, Antakya, Dörtyol, İskenderun, Belen, Kırıkhan, Payas, Reyhanlı, Yayladağı ve bir çok ilçe de ziyaretler gerçekleştirirken vatandaşlarla hem sohbet edip hem de sıkıntılarını dinliyor.

Çeşitli programlara da katılan Soydan sendika, dernek, sivil toplum kuruluşları ve siyasilerle de bir araya gelerek gündem üzerine mesai harcaması gözlerden kaçmıyor.

“BU ŞARKI BURADA BİTMEZ”

Ak Parti Milletvekilliği süreci sonunda İskenderun’ daki parti toplantısında konuşma yapan Mehmet Soydan; “Bu şarkı burada bitmez.” Demiş ve milletvekilliği ve sonrasında seçimlerde Hatay’ ın her köşesinde çalışmalara devam etmişti.

Soydan yaptığı açıklamalarda; ” Milletvekilliği ve sonrasinda Hatayımız’ ı çokça gezmiş sıkıntılarını öğrenme noktasında bir çok istişarelerde bulunmuştuk. 15 ilçemizde de yerel hizmet olarak bir takım eksiklikleri duyuyor, görüyoruz. Hatay Büyükşehir olması noktasında ciddi anlamda bütçe imkanına sahip olmuş fakat bizim gibi aynı zamanda Büyükşehir olan komşumuz misal Kahramanmaraş gibi ilerleme kaydedemediğimizi görüyoruz. Hatay’ ın sorunlarını, sıkıntılarını biliyorum bunu da sorunların merkezine giderek yerinde görüyor ve konuşuyoruz. Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni şüphesiz iktidarımızla buluşturarak en güzel ve hızlı hizmeti ilçelerimize mahallelerimize kadar getirmeyi hedefliyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

BU GEMİ İSKENDERUN’ A İNMESİN!

İzmir limanında günlerce bekletilen gemi İskenderun’ a geldi. İSKENDERUN AYAĞA KALKTI! İskenderun’ a gelen Angus dolu gemi üzerinde sır perdesi devam ediyor.... Devamı..

Muhtarlardan Seyfi Dingil’ e Plaket

MUHTARLARDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR PLAKETİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde halk hizmet çalıştıklarını belirtti. Belediye... Devamı..

TOBB Başkanlığı Silifke’ de Buluştu

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Silifke’de Girişimciliği anlattı İTSO Heyeti Silifke’de düzenlenen Liderlik Akademisi ve Strateji Çalıştayına katıldı. Silifke’de, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,... Devamı..

Muhtarlar’dan Kimyeci’ ye Ziyaret

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, muhtarlar günü dolayısıyla ziyarete gelen muhtarları makamında ağırladı. Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut... Devamı..

HBB’ den Şarbon Konferansı

‘ŞARBON HASTALIĞI’ KONFERANSI HBB EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi ve Hatay Kent Konseyi işbirliği ile son günlerde... Devamı..

Öğrenciler’ den Seyfi Dingil’ e Sunum

ÖĞRENCİLER PROJELERİNİ BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E SUNDU İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. İskenderun Doğru... Devamı..

Limak İskenderun Basketbol Galip

Limakport İskenderun sezona galibiyetle başladı. Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden İskenderun Engelliler Cumartesi günü kapalı spor salonunda oynanan müsabakada Ankara... Devamı..

İskenderun Galerisinde Sergi Açıldı

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “lal renkler her dili konuşur ”adlı resim sergisi açıldı. Serginin açılışına... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: