23 Eylül 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Aralık 11:55
Yorum Yok
683
Mehmet Soydan İskenderun Esnafları İle…

Mehmet Soydan İskenderun Esnafları İle…

 

Ak Parti 22.ci Dönem Milletvekili ve İskenderun Ak Parti Kurucu Başkanlığı yapan ve  Mehmet Soydan İskenderun Belediye Başkanlığı için çalışmalarına start verdi.

 

Seçim çalışmalarını nokta ziyaretler ile devam ettiren Mehmet Soydan Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile Hatay İlçeleri gezisinden sonra dün Çankaya’da semtinde cenaze evi ve akşam ise bir lokantaya kalabalık grubuyla yemek yedi.

 

Esnaflarla İskenderun geleceği hakkında konuşan İskenderun Belediye Başkan A. Adayı yaptığı açıklamada ” İskenderun resmen profesyonel bir proje, ciddi yatırımlar bekleyen bir kent. İskenderun’u hükümetin gücü ile daha büyük daha yaşanılabilir bir şehir yapmak istiyoruz. İskenderun küllerinden doğacak.” dedi.

soyzi

soykebap

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: