27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
9 Aralık 15:31
Yorum Yok
938
Mehmet Soydan’a Plaket

Mehmet Soydan’a Plaket

Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı kesinleşen Adalet Bakanı Sadullah Ergin’nin Hatay’ın ilçelerine ziyaretleri devam ediyor.

Pazar günü Adaylık turuna yoğun bir araç trafiği ile Altınözü’nde başlayan Ergin, oradan Kışlak Köyü tarihi camii açılışına geçti.

Açılışa  Hacı Bayram Türkoğlu, Adem Yeşildağ, Mehmet Öntürk, eski Milletvekili, İskenderun Belediye Başkan A Adayı Mehmet Soydan ve Hatay Valisi yaptı. Açılışta konuşma yapan köy imamı Bakan Ergin’i, Hatay Valisi Lekesiz’i ve İskenderun Belediye Başkan A. Adayı Mehmet Soydan’ ı plaket vermek üzere davet etti.

Cami açılışının yapıldığı Kışlak köyü sakinlerinin mutluluğu ve ara ara alkış tutmasıyla ikinci bayramını yaşadılar. Aldığı plaketten dolayı mutluluğunu dile getiren Mehmet Soydan sitemize kısa açıklamasında ” Kışlak köyü sakinleri gerçekten harabe olmuş bir camiyi Bakanımız ve Valimizin destekleri ile tekrardan ayaklandırmış hayata geçirmişlerdir. Bu güzel köyümüze böyle tarihi ve önemli bir camiyi kazandırdığımız için mutluyuz.” dedi.soyplaket

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: