Mehmet Türk Dörtyol Esnafspor’da

İskenderun’ un yetiştirdiği önemli isimlerden Mehmet Türk (Şifo Mehmet) İskenderun Crystal Cafe’de Dörtyol Esnafspor ile anlaştı. 

Bugün İskenderun’a gelen Dörtyol Esnafspor Başkanı ve yöneticileri Mehmet Türk ile masaya oturdu.
Geçen Sezon Kurtulanspor’da forma giyen 32 yaşındaki orta saha oyuncusu Mehmet Türk, Hatay Süper Amatör Liginde mücadele eden Dörtyol Esnaf Spor ile anlaştı.
Mehmet Türk futbol hayatına İskenderun Belediyespor ile başladıktan sonra İskenderunspor, Adana Demirspor, Malatyaspor, Kilis Belediyespor, Ceyhanspor, Kırıkhanspor, Payasspor, Bingölspor, Kırıkhanspor, Keçiörengücü, Karamanspor’ da futbol oynadı.

Kamp sürecini iyi değerlendiren Şifo Mehmet yaptığı açıklamada; “öncelikle buraya kadar gelen Başkanıma ve değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum. İlimizin bir çok takımında oynadım. Buradaki futbolun durumunu dokusunu çok iyi biliyorum. Dörtyol Esnafspor hedefleri olan bir takım eminim iyi bir sezon geçireceğiz ve başarılara birlikte imza atacağız.” Dedi.

Kulüp başkanı Hacı Osman Çevik ve Kaptan Uğur; “Biz Mehmet Türk’ün geçmiş başarılarını iyi biliyoruz. Takıma çok faydalı ve yerinde transfer yaptığımıza inanıyoruz, mutluyuz.” Açıklamalarında bulundu.