17 Haziran 2019 Pazartesi
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
17 Mart 21:46
Yorum Yok
217
Mete Aslan Bekbele’lilerle Buluştu.

Mete Aslan Bekbele’lilerle Buluştu.

Seçim çalışmaları kapsamında Bekbele halkı ile bir araya gelen İskenderun ittifakı adayı Mete Aslan Cuma namazını da Bekbele’de vatandaşlarla beraber kıldı
Namaz sonrası Bekbele esnafını dolaşan Mete Aslan yoğun ilgi ile karşılaştı. Esnaflarla tek tek sohbet eden Mete Aslan’a evlerinden çıkan vatandaşlar da sıcak ilgi gösterdiler. Mahalle olarak İskenderun’a bağlanan Bekbele halkının 5 yıldır belediye hizmetlerinden memnun olmadığı gözlenirken, bazı vatandaşlar Mete Aslan’ın Bekbele’de en çok oy alan aday olacağını ifade ettiler.
Gördüğü ilgi ve alakadan memnun kalan Mete Aslan, “Sizlerin İskenderun’a bağlanmasının ardından belediye olarak pek bir hizmet almadığınızı görüyorum ve duyuyorum. Son 5 yılda hizmetlerden memnunsanız bildiğiniz partiye oy verebilirsiniz. Değilse gelin iskenderun ittifakında birleşelim. İskenderun ittifakı kazanırsa İskenderun kazanır. Diğer iki ittifakın kazanması durumunda ise 5 yıl daha ziyan olacak. Bir çok sorununuz olduğunu görüyorum. Bekbele bunu hak etmiyor. Seçimlerde oy verdiğiniz parti sizin bu teveccühünüzün karşılığını ne yazık kli verememiş. Bundan sonra da yine aynı manzara ile karşılaşmak istemiyorsanız gelin İskenderunluların kurduğu bu ittifak altında hep birlikte Bekbele’yi de hizmetlerle tanıştıralım” dedi

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Flaş! Tır Alev Aldı

Iskenderun Otobanında seyir halindeki tır alev aldı. Payas- İskenderun otoban yolunda sebebi bilinmeyen bir nedende dolayı seyir halinde giden tır alev aldı.... Devamı..

Gökkuşağı Kreşten Karne Etkinliği

İskenderun’ da adından söz ettiren Gökkuşağı Kreş “Karne Etkinliği” ile öğrencileriyle kutlama yaptı. Eğitim-Öğretim sürecinde çeşitli etkinlikler düzenleyerek geleceğe emin adımlarla hazırlayan... Devamı..

ŞOK! Doktor Bile Şaşırdı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, karın ve göğüs ağrısıyla doktora giden Tunahan Okan Özdal’ın kalın bağırsağının yüzde 70’inin göğüs kafesinde olduğu ortaya çıktı. Dörtyol’da... Devamı..

Izgaralar Yerine Takıldı

ÇALINAN IZGARALAR YERİNE YENİSİ YERLEŞTİRİLDİ Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kentin muhtelif noktalarında meydana gelen yağmursuyu ızgaralarının çalınma... Devamı..

HBB’den Ücretsiz Yaz Kursu

HBB’NİN ÜCRETSİZ YAZ KURSLARI BAŞLIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesinin şehre kazandırdığı Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı ikinci spor kompleksi ve yaşam merkezinde ücretsiz... Devamı..

Karaağaç Kaldırımları!

Yıllardır kendi belediyesi olmuş fakat sonradan Arsuz’ a bağlanmasına rağmen hala Karaağaçlı halkın hizmet almakta işkence çektiği bir ilçe. Yıllardır çevre ilçelerin... Devamı..

Yolbulan A.Ş’de Sözleşme Sevinci

YOLBULAN METAL SAN. VE TİC. A.Ş ‘DE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ; Yolbulan Metal ve San.Tic. A.Ş. ile Özçelik-İş Sendikası arasında sürdürülen 2.... Devamı..

ATLAS ENERJİ’den Kutlama

Atlas Enerji Üretim A.Ş’ den Ramazan bayramı kutlaması Ramazan Bayramınızı kutlar sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: