21 Kasım 2019 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
4 Şubat 16:55
Yorum Yok
2211
Mete Aslan Demokrat Parti Adayı mı?

Mete Aslan Demokrat Parti Adayı mı?

İskenderun’da 3 dönem Belediye Başkanlığı yapan Mete Aslan‘ın, 30 Mart yerel seçimlerinden CHP’den aday gösterileceği güçlü bir söylentiydi. CHP MYK’dan Dr. Yılmaz Şahutoğlu kararı çıkınca, siyaset ve hizmete devam edeceğini her fırsatta dile getiren Mete Aslan’ın Demokrat Parti’den aday olacağı iddia edildi.

Yakın çevresinde ve dost meclisinde, Mete Aslan‘ın Çarşamba günü saat 14’te Demokrat Parti’den adaylığını açıklayacağı söyleniyor.

Bir Yorum Yazın

Diğer “SİYASET ” Haberleri

Karaağaç Sahil Yolu İncelemesi

Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu İnşaatında Incelemede bulunuldu Arsuz Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolunun 2.5 Km’lik bölümünde bordür döşeme çalışmaları başladı. Arsuz Kaymakamı Musa... Devamı..

Yılmaz: Göz Boyamaya Değil

BAŞKAN YILMAZ: GÖZ BOYAMAK İÇİN DEĞİL İHTİYACA GÖRE HİZMET Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, “İhtiyaca göre hizmet yapacağız. Belediye olarak hizmette sınır tanımayacağız... Devamı..

Başkan Tosyalı’ dan Kültür Evlerine Ziyaret

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Belediyesi’nin kültür sanat evlerini ziyaret etti. Kültür ve sanat evlerindeki kurslara vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini ifade... Devamı..

Abdülkerim Güven’ den Kandil Kutlaması

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven’ den Mevlid Kandili munasebeti ile kutlama mesaji yayımladı. Bugün iyiliği, doğruluğu, güzelliği, adaleti, merhameti,... Devamı..

İskenderun Zabıtasından Kantin Denetimi

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından öğrencilerini sağlıklı bir hizmet almaları amacıyla okul kantinlerinde kapsamlı denetimler gerçekleştiriliyor. Eğitim öğretim döneminde belirli aralıklarla... Devamı..

Işık Şener “Kaymakam’dan Önce”

Farkı farketmek önemlidir. Kişi neyi farkediyorsa gözleri de onu görür, yaşantısı da o tarzda, düşüncesi de o yönde olur, devam eder ve... Devamı..

Tosyalı’ dan Lösemili Çocuklara Ziyaret

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, lösemi değil, iyilik bulaşıcıdır” dedi. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcısı Doç.Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca... Devamı..

HBB’den Kriz Masası

İskenderun’ da gece yarısı aniden bastıran yağmur krize yol açtı. Geçtiğimiz gece bastıran yoğun yağmur bir çok yerlerde su birikintisi oluştu ve... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: