27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Ağustos 17:39
Yorum Yok
1902
Mete Aslan için CHP sesleri!

Mete Aslan için CHP sesleri!

3 dönem İskenderun Belediye Başkanlığı yapan Mete Aslan’ın adı, 2014 Yerel Seçimleri için kulislerde en popüler gündem maddesi…

 

Her gazeteci, politikacı ve analist; Seçim hesapları yaparken Mete Aslan’ın belirleyici etki yapacağını söylerken, ortaya atılan duyumlar herkesi şaşırttı!

 

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ile çok yakın siyasi ilişkiler içerisinde olan Mete Aslan, gerekli zeminin ve kamuoyunun oluşması halinde CHP saflarına katılmaya sıcak bakıyor.

 

CHP kanadı ise, Hatay genelinde yapılan anketlerde AKP’nin ardından 2.sırada olmaları sebebiyle Mete Aslan gibi oy potansiyeli oldukça yüksek bir aday ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanacaklarını düşünüyor.

 

Milliyet Gazetesi’nin kritik iller için yaptırdığı ankette de CHP seçmenlerine sorulan, “Partinizin Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı kim olmalı?” sorusuna %56,1 oranında CHP’li “Osman Tufan” cevabı verirken, “Mete Aslan” cevabı verenlerin oranı beklenenin üzerinde %21,6 oldu!

 

Mete Aslan’ın ise anketler aracılığıyla konuyu iyi analiz edip karar vereceği öğrenildi!

 

mete-aslan-chp

 

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: