04 Ağustos 2015 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    32,2°C
29 Ekim 12:06
Yorum Yok
562
Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan 2013 yerel seçimlerinde dengeleri alt-üst edecek, ezber bozacak!

Bilindiği gibi 2013 yerel seçimleri için hesaplar yapılırken her parti ve adayın aklının bir köşesinde Mete Aslan faktörü var. Hangi Belediye’ye, hangi parti’den aday olacağı veya olmayacağı konusunda hiç kimse bir fikir sahibi olamıyor. Son dönemde ilk defa mağlubiyet yaşayan ve 3 dönem oturduğu koltuğu CHP’den Yusuf Civelek’e kaptıran yılların tecrübeli siyasetçisi bu defa adeta sessiz ve derinden gidiyor. 3 büyük parti diye nitelendirdiğimiz AKP, CHP ve MHP ise adaylarını ve stratejisini Mete Aslan faktörüne göre belirlemeye çalışırken, CHP ile temasta olduğu haberi gündeme bomba gibi düştü.

Büyükşehir Belediyesi’ne talip olmasına kesin gözüyle bakılan Mete Aslan, CHP ittifakı ile şansını yükseltme hedefinde!

Mete Aslan geçtiğimiz hafta hangi CHP’li ile görüştü? Görüştüğü esrarengiz CHP’li kim? CHP ile Hatay Büyükşehir konusunda neler görüşüldü? Hangi detaylar kaldı? Tarafların tüm bunları 10 gün içerisinde açıklaması bekleniyor…

Haber portalınız  iskenderunpost.com,  15 Ağustos 2013 günü yayınladığı “Mete Aslan için CHP sesleri” başlıklı haber ile farkını bir kez daha ortaya koymuş, siz değerli takipçilerine her haberi ilk defa duyurmayı yine başarmıştır…

İşte 15 Ağustos 2013 tarihli haberimiz! Tıklayın!

mete-aslan-icin-sok-karar

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İskenderun Belediyesi Temizliğe Dikkat Çekti

TEMİZ PARKLAR TEMİZ ÇEVRE İÇİN… İskenderun Belediyesi, “Çiçek Dalında Güzeldir” sloganıyla yeşil alan ve parklara astığı levhalar ile halkı bilinçlendirmeyi amaçlıyor. İskenderun Belediyesi... Devamı..

Arsuz Meclisi Cadde İsmini Onayladı

Arsuz Belediye Meclisi, ilçedeki Kenan Evren Caddesi adının ‘Ali Verde Caddesi’ olarak değiştirilmesini kararlaştırdı. Arsuz Belediye Meclisi, bir aylık tatilin ardından Ağustos ayı... Devamı..

Mahkeme Var Hizmet Yok!

Anlamak mümkün değil. Hatay Büyükşehir oldu fakat küçük dağları aşamadı. Belli ki Lütfü Savaş’ın İskenderun’a karşı bir garezi var! Kentimize dair iyi... Devamı..

Sigara Öldürür!

Sigara içmek en öldürücü toplumsal zehirlenme olayıdır. Dünya Sağlık Örgütü sigarayı en önemli önlenebilir hastalık nedeni olarak tanımlamaktadır. Tüm dünyada her yıl... Devamı..

Sosyal Medya’nın Zararları!

Birbiri arkasına gelen saldırılar ve asılsız ihbarlar ile Türkiye’nin huzuru kaçarken, dün gece İskenderun’ da bir vatandaş sosyal medyadan “Bomba yüklü araç,... Devamı..

İskenderun Meclisi Yoğun Olacak!

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere 04.08.2015 Salı günü Saat 14.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanacak.  Belediye Meclisinin gündeminde bulunan 8... Devamı..

YILLARIN YOL SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

İskenderun Belediyesi şehir genelinde başlattığı yol, bulvar ve asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Denizciler Mahallesi 110 sokak üzerinde hizmetlerini yoğunlaştıran ekipler... Devamı..

Seyfi Dingil’den Başarılı Sporculara Tebrik

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL, BAŞARILI SPORCULARI MAKAMINDA KONUK ETTİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, şampiyon taekwondo sporcuları makamında kabul ederek tebrik etti. Antakya Kapalı... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: