26 Temmuz 2016 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    30,1°C
29 Ekim 12:06
Yorum Yok
1032
Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan 2013 yerel seçimlerinde dengeleri alt-üst edecek, ezber bozacak!

Bilindiği gibi 2013 yerel seçimleri için hesaplar yapılırken her parti ve adayın aklının bir köşesinde Mete Aslan faktörü var. Hangi Belediye’ye, hangi parti’den aday olacağı veya olmayacağı konusunda hiç kimse bir fikir sahibi olamıyor. Son dönemde ilk defa mağlubiyet yaşayan ve 3 dönem oturduğu koltuğu CHP’den Yusuf Civelek’e kaptıran yılların tecrübeli siyasetçisi bu defa adeta sessiz ve derinden gidiyor. 3 büyük parti diye nitelendirdiğimiz AKP, CHP ve MHP ise adaylarını ve stratejisini Mete Aslan faktörüne göre belirlemeye çalışırken, CHP ile temasta olduğu haberi gündeme bomba gibi düştü.

Büyükşehir Belediyesi’ne talip olmasına kesin gözüyle bakılan Mete Aslan, CHP ittifakı ile şansını yükseltme hedefinde!

Mete Aslan geçtiğimiz hafta hangi CHP’li ile görüştü? Görüştüğü esrarengiz CHP’li kim? CHP ile Hatay Büyükşehir konusunda neler görüşüldü? Hangi detaylar kaldı? Tarafların tüm bunları 10 gün içerisinde açıklaması bekleniyor…

Haber portalınız  iskenderunpost.com,  15 Ağustos 2013 günü yayınladığı “Mete Aslan için CHP sesleri” başlıklı haber ile farkını bir kez daha ortaya koymuş, siz değerli takipçilerine her haberi ilk defa duyurmayı yine başarmıştır…

İşte 15 Ağustos 2013 tarihli haberimiz! Tıklayın!

mete-aslan-icin-sok-karar

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İskenderun Belediyesi Hizmeti Duraklamıyor

İskenderun Belediyesi hizmet etmeye devam ediyor. 15 Temmuz Darbe Girişimi sebebiyle ülke geneli yaşanan normal hayata dair sıkıntılı süreci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip... Devamı..

Hatay’da Büyük Buluşma

HATAY VALİSİ TOPACA VE HBB BAŞKANI SAVAŞ, BİRLİK VE KARDEŞLİK ÇAĞRISINDA BULUNDU Hatay Valisi Ercan Topaca ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.... Devamı..

Adnan Vurucu’dan 23 Temmuz Kutlaması

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu: “23 Temmuz Hatay’ın tarihi bir duruşudur” Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Hatay’ın Anavatan’a katılışının yıl dönümü dolayısıyla... Devamı..

Vali Topaca Iskenderun’da

VALİSİ TOPACA İSKENDERUN’DA DEMOKRASİ NÖBETİ TUTAN VATANDAŞLARLA HİTAP ETTİ Hatay Valisi Ercan Topaca, İskenderun’da milli irade ve demokrasi nöbeti tutan vatandaşlarla bir araya... Devamı..

Seyfi Dingil’den Kan Bağışı

Seyfi Dingil İskenderun sahilinde bulunan Kızılay Evi’nde kan bağışında bulundu. İskenderun Anıt Alanında Demokrasi Nöbetine giderken Kızılay’ a kan bağışında bulunan İskenderun... Devamı..

Halk Desteği Gece Yarısı da Devam Ediyor

İSKENDERUN’DA DARBE KARŞITI GÖSTERİLER DEVAM EDİYOR İskenderun’da darbe girişimini protesto eden on binler meydanları doldurmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın, TSK içindeki cuntacı... Devamı..

Belen Dimdik Meydanlarda

“Darbelerin en büyüğünü atlattık” Belen halkının Milli İradeye sahip çıktığını belirten Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Belen halkının demokrasi nöbetlerinde dim dik... Devamı..

Son Dakika: İskenderun’da 5 Asker Gözaltına Alındı

Hatay’dan Konya’ya götürülmek istenen 8 adet obüs tankına el konuldu, 5 asker gözaltına alındı. Hatay’ın Payas ilçesinde Konya’ya götürülmek istenen 8 obüs... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: