26 Ocak 2016 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    3,2°C
29 Ekim 12:06
Yorum Yok
881
Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan 2013 yerel seçimlerinde dengeleri alt-üst edecek, ezber bozacak!

Bilindiği gibi 2013 yerel seçimleri için hesaplar yapılırken her parti ve adayın aklının bir köşesinde Mete Aslan faktörü var. Hangi Belediye’ye, hangi parti’den aday olacağı veya olmayacağı konusunda hiç kimse bir fikir sahibi olamıyor. Son dönemde ilk defa mağlubiyet yaşayan ve 3 dönem oturduğu koltuğu CHP’den Yusuf Civelek’e kaptıran yılların tecrübeli siyasetçisi bu defa adeta sessiz ve derinden gidiyor. 3 büyük parti diye nitelendirdiğimiz AKP, CHP ve MHP ise adaylarını ve stratejisini Mete Aslan faktörüne göre belirlemeye çalışırken, CHP ile temasta olduğu haberi gündeme bomba gibi düştü.

Büyükşehir Belediyesi’ne talip olmasına kesin gözüyle bakılan Mete Aslan, CHP ittifakı ile şansını yükseltme hedefinde!

Mete Aslan geçtiğimiz hafta hangi CHP’li ile görüştü? Görüştüğü esrarengiz CHP’li kim? CHP ile Hatay Büyükşehir konusunda neler görüşüldü? Hangi detaylar kaldı? Tarafların tüm bunları 10 gün içerisinde açıklaması bekleniyor…

Haber portalınız  iskenderunpost.com,  15 Ağustos 2013 günü yayınladığı “Mete Aslan için CHP sesleri” başlıklı haber ile farkını bir kez daha ortaya koymuş, siz değerli takipçilerine her haberi ilk defa duyurmayı yine başarmıştır…

İşte 15 Ağustos 2013 tarihli haberimiz! Tıklayın!

mete-aslan-icin-sok-karar

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Yavuz’ dan Işık Şener’ e Önemli Açıklamalar

İskenderun Belediyesi MHP Meclis Üyesi İbrahim Yavuz’ dan Büyükşehir Gazetesi sahibi Işık Şener’ e birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. 2016 yılına kadar yapılan... Devamı..

Osman Çolak’ tan Önemli Açıklamalar

İskenderun Belediyesi MHP Meclis Üyesi Osman Çolak sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu. 2015 yılı İskenderun Belediyesi Denetleme Komisyon’ unda 5 isimden... Devamı..

Lütfü Savaş MIPIM Toplantısında Katıldı

BAŞKAN SAVAŞ, MIPIM FUARI’NIN İSTANBUL’DAKİ LANSMAN TOPLANTISINA KATILDI Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve şehircilik... Devamı..

Bekir Aksoy’ dan Anlamlı Davranış

İSKENDERUN ZABITASINDAN ŞEFKAT ELİ İskenderun’da soğuk havaya rağmen boyacılar parkında yaşayan kimsesiz kadının yardımına İskenderun Belediyesi Zabıta ekipleri koştu. Zabıta ekiplerini karşısında gören... Devamı..

Kaymakam’dan Başarılı Öğrencilere Tebrik

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, İlçemiz Namık Kemal Ortaokulu ile Denizciler Gübretaş Ortaokulu’nda eğitimine devam etmekte iken Temel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş (TEOG) Sınavı’na... Devamı..

Ankara- İskenderun- Belediyemiz

Teşbihte hata olmaz… 2013 Aralık ayı ve dönemin Başbakan yardımcısı Hüseyin Çelik bir tv kanalında “İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü” ayrımcılık... Devamı..

N. Kemal Ortaokulu Hatay Şampiyonu

Namık Kemal Ortaokulu Hatay Şampiyonu  Namık Kemal Ortaokul küçük erkekler Basketbol Takımı Antakya’da oynanan final maçında Beyhan Gencay Ortaokulu’nu 43-32 yenerek şampiyon... Devamı..

İskenderun Kavşak Yapımı Bitiyor

İSKENDERUN’ A SEVİYE ATLATACAK DEV PROJEDE MUTLU SONA ADIM ADIM YAKLAŞILIYOR Şehir nüfusunun büyümesi ve araç sayısının trafik akışını sıkıntıya sokacak denli... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: