25 Ağustos 2016 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    30,4°C
29 Ekim 12:06
Yorum Yok
1062
Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan 2013 yerel seçimlerinde dengeleri alt-üst edecek, ezber bozacak!

Bilindiği gibi 2013 yerel seçimleri için hesaplar yapılırken her parti ve adayın aklının bir köşesinde Mete Aslan faktörü var. Hangi Belediye’ye, hangi parti’den aday olacağı veya olmayacağı konusunda hiç kimse bir fikir sahibi olamıyor. Son dönemde ilk defa mağlubiyet yaşayan ve 3 dönem oturduğu koltuğu CHP’den Yusuf Civelek’e kaptıran yılların tecrübeli siyasetçisi bu defa adeta sessiz ve derinden gidiyor. 3 büyük parti diye nitelendirdiğimiz AKP, CHP ve MHP ise adaylarını ve stratejisini Mete Aslan faktörüne göre belirlemeye çalışırken, CHP ile temasta olduğu haberi gündeme bomba gibi düştü.

Büyükşehir Belediyesi’ne talip olmasına kesin gözüyle bakılan Mete Aslan, CHP ittifakı ile şansını yükseltme hedefinde!

Mete Aslan geçtiğimiz hafta hangi CHP’li ile görüştü? Görüştüğü esrarengiz CHP’li kim? CHP ile Hatay Büyükşehir konusunda neler görüşüldü? Hangi detaylar kaldı? Tarafların tüm bunları 10 gün içerisinde açıklaması bekleniyor…

Haber portalınız  iskenderunpost.com,  15 Ağustos 2013 günü yayınladığı “Mete Aslan için CHP sesleri” başlıklı haber ile farkını bir kez daha ortaya koymuş, siz değerli takipçilerine her haberi ilk defa duyurmayı yine başarmıştır…

İşte 15 Ağustos 2013 tarihli haberimiz! Tıklayın!

mete-aslan-icin-sok-karar

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Hatay Valisi’nden Kayış’a Teşekkür

Nurettin Kayış’ ın Daire Bağışı’na Vali Topaca’dan Teşekkür  15 Temmuz gecesi darbeci cuntacılara göğsünü siper ederek şehit olan Hataylı Özel Harekatçı Polis... Devamı..

2.El Otoda Devrim Gibi Değişiklik

Düzenlemeyle herkes ikinci el araç alım satımı yapamayacak. Bakanlık veya galerici odaları tarafından verilecek yetki belgesiyle alım satımlar yapabilecek. 2 YETKİ BELGESİ... Devamı..

Gizem Kanserle Mücadele Ediyor

İskenderunlu Gizem Köklü yakalandığı kolon kanserini yenmek için hem ailesi hemde sevenleriyle amansız mücadele ediyor. İskenderun’ da yaşayan ve bir çok arkadaşı... Devamı..

Haydi İyi Tıraşlar…

Devlet hep 18 yaşındadır. Hatta şuan 18 yaşındaki o genç daha olgun, bir çok şey yaşayıp, eli kolu biraz çizilmiş vaziyette bir... Devamı..

FLAŞ! METE ASLAN’A İZİN YOK

Mete Aslan İsmine Valilik Tarafından Onay Verilmedi. 2009 Yılında İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek ile bazı meclis üyeleri oy çokluğu ile Mete... Devamı..

İskenderunlu İşadamından Şehide Daire

Darbe girişimi gecesi Ankara’da Özel Harekat Daire Başkanlığı’na yapılan hava saldırısında şehit olan Kırıkhanlı polis memuru Hurşit Uzel’in ailesine İskenderunlu iş adamı... Devamı..

Uğur Feriz Diş Kliniği Yeni Haliyle Açıldı

İskenderun Ak Parti Eski İlçe Başkanlığı yapan Diş Doktoru Uğur Feriz yeni Diş Kliniğini Belediye Başkanı Seyfi Dingil’ in katıldığı törenle hizmete... Devamı..

Suriyeli’lere Arapça Yayın

İskenderun Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamalara göre Suriyeli’ lerin yoğun yaşadığı illerde Arapça yayın, program, gazete gibi Türkçe bilmeyenlere yönelik hayatı kolaylaştırmak üzere Kalkınma... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: