05 Mayıs 2016 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    19°C
29 Ekim 12:06
Yorum Yok
940
Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan 2013 yerel seçimlerinde dengeleri alt-üst edecek, ezber bozacak!

Bilindiği gibi 2013 yerel seçimleri için hesaplar yapılırken her parti ve adayın aklının bir köşesinde Mete Aslan faktörü var. Hangi Belediye’ye, hangi parti’den aday olacağı veya olmayacağı konusunda hiç kimse bir fikir sahibi olamıyor. Son dönemde ilk defa mağlubiyet yaşayan ve 3 dönem oturduğu koltuğu CHP’den Yusuf Civelek’e kaptıran yılların tecrübeli siyasetçisi bu defa adeta sessiz ve derinden gidiyor. 3 büyük parti diye nitelendirdiğimiz AKP, CHP ve MHP ise adaylarını ve stratejisini Mete Aslan faktörüne göre belirlemeye çalışırken, CHP ile temasta olduğu haberi gündeme bomba gibi düştü.

Büyükşehir Belediyesi’ne talip olmasına kesin gözüyle bakılan Mete Aslan, CHP ittifakı ile şansını yükseltme hedefinde!

Mete Aslan geçtiğimiz hafta hangi CHP’li ile görüştü? Görüştüğü esrarengiz CHP’li kim? CHP ile Hatay Büyükşehir konusunda neler görüşüldü? Hangi detaylar kaldı? Tarafların tüm bunları 10 gün içerisinde açıklaması bekleniyor…

Haber portalınız  iskenderunpost.com,  15 Ağustos 2013 günü yayınladığı “Mete Aslan için CHP sesleri” başlıklı haber ile farkını bir kez daha ortaya koymuş, siz değerli takipçilerine her haberi ilk defa duyurmayı yine başarmıştır…

İşte 15 Ağustos 2013 tarihli haberimiz! Tıklayın!

mete-aslan-icin-sok-karar

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başbakan Davutoğlu “KONGRE” Dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kongre kararını açıklamaya hazırlandığı saatlerde AK Partili milletvekilleriyle kahvaltıda buluştu. Erdoğan milletvekillerine “Kongreye gidelim, aday olmayacağım” önerisinin... Devamı..

Kimler Mutlu?

İskenderun Ak Parti İlçe Başkanlığı’na gelen Ayhan Bodur’ un pozitif yönde bütünleştirici, barışçıl, duyarlı bir başkanlık yapacağına adım gibi eminim. Parti’ ye... Devamı..

İSTE’DEN ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ

İSTE ve AVL ARASINDA ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) ile içten yanmalı motorların tasarım ve kontrol konularında dünyanın en büyük bağımsız şirketi... Devamı..

Arsuz Kent Konseyi Toplandı

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Kent Konseyi 3. Olağan Genel Kurul toplantısında net konuştu: Kararlıyız; Arsuz’u hep birlikte hakkettiği yere taşıyacağız. Arsuz Kent Konseyi... Devamı..

Palmiye Hastanesi’nden Seminer

Özel Palmiye Hastanesi; ‘Sağlıklı Yaşam’ adı altında Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Özel Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemil KİRMİT ‘in bu... Devamı..

FLAŞ! HATAYLI’LAR DİKKAT…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada bölgemizi ilgilendiren acil uyarı yapılırken bölge vatandaşların dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini yazdı. Bugün öğleden sonra... Devamı..

Seyfi Dingil: Yaptığımız İşler Ortada

Başkan Dingil; “Alnımız Ak, Yaptığımız İşler Ortada” İskenderun Belediyesi Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere Belediye Meclis Salonunda İskenderun Belediye Başkanı Seyfi... Devamı..

TEKNOVERSİTE GÜNLERİ BAŞLIYOR

İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 1. TEKNOVERSİTE GÜNLERİNE HAZIR İskenderun ilk ve tek üniversitesi olan İskenderun Teknik Üniversitesi 9-10-11 Mayıs tarihleri arasında Teknoversite günleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: