16 Kasım 2015 Pazartesi
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    18,1°C
29 Ekim 12:06
Yorum Yok
774
Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan için şok karar!

Mete Aslan 2013 yerel seçimlerinde dengeleri alt-üst edecek, ezber bozacak!

Bilindiği gibi 2013 yerel seçimleri için hesaplar yapılırken her parti ve adayın aklının bir köşesinde Mete Aslan faktörü var. Hangi Belediye’ye, hangi parti’den aday olacağı veya olmayacağı konusunda hiç kimse bir fikir sahibi olamıyor. Son dönemde ilk defa mağlubiyet yaşayan ve 3 dönem oturduğu koltuğu CHP’den Yusuf Civelek’e kaptıran yılların tecrübeli siyasetçisi bu defa adeta sessiz ve derinden gidiyor. 3 büyük parti diye nitelendirdiğimiz AKP, CHP ve MHP ise adaylarını ve stratejisini Mete Aslan faktörüne göre belirlemeye çalışırken, CHP ile temasta olduğu haberi gündeme bomba gibi düştü.

Büyükşehir Belediyesi’ne talip olmasına kesin gözüyle bakılan Mete Aslan, CHP ittifakı ile şansını yükseltme hedefinde!

Mete Aslan geçtiğimiz hafta hangi CHP’li ile görüştü? Görüştüğü esrarengiz CHP’li kim? CHP ile Hatay Büyükşehir konusunda neler görüşüldü? Hangi detaylar kaldı? Tarafların tüm bunları 10 gün içerisinde açıklaması bekleniyor…

Haber portalınız  iskenderunpost.com,  15 Ağustos 2013 günü yayınladığı “Mete Aslan için CHP sesleri” başlıklı haber ile farkını bir kez daha ortaya koymuş, siz değerli takipçilerine her haberi ilk defa duyurmayı yine başarmıştır…

İşte 15 Ağustos 2013 tarihli haberimiz! Tıklayın!

mete-aslan-icin-sok-karar

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

ONKOLOJİDE ‘GELİŞİM’ ZAMANI

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Onkoloji Merkezi Birimi; Hastane Genel Müdürü Başhekim Ömer Caymaz, Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Egehan, Tıbbi Onkoloji Uzmanı... Devamı..

Nazım Culha’dan Hizmet Takibi

Farkını yaptığı hizmetlerle ortaya koyan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ilçe genelindeki tüm mahallelerde yolların düzeltilmesi ve bozuk olan yolların asfaltlama işini bizzat takip... Devamı..

Belen’e Bayanlara KTM

BELEN KADIN TOPLUM MERKEZİ AÇILIŞI TÖRENLE YAPILDI ​ SODES projesi kapsamında hazırlanan “Belen Kadın Toplum Merkezi”, Sarımazı Mahallesinde; Kaymakam Abdulaziz AYDIN, Belediye Başkanı... Devamı..

İskenderun’da Bir İlk

MEDENİYETLER KOROSU İLE HOŞGÖRÜ RÜZGÂRI ESECEK İskenderun Belediyesi’nin organizasyonuyla 16 Kasım 2015 Pazartesi günü Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarında düzenlenecek konserle kentimizde hoşgörü rüzgârı... Devamı..

Ümraniye Belediyesi’nden Belen’e Ziyaret

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı ve İlçe Teşkilat Başkanı Belen’e gelerek Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’yu makamında ziyaret etti. Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa KÜÇÜKKAPTAN,... Devamı..

Arsuz Anlamlı 10 Kasım Mesajı

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikal edişinin 77. Yıldönümü törenlerinde Arsuzlular’ın verdiği mesaj netti: “Atam; seni hiç unutmadık ki hatırlayalım” Türkiye Cumhuriyeti’nin... Devamı..

Ahmet Demirtaş’tan Basına Yemek

Ankara’ da her sene düzenlenen “Hatay Günleri” tanıtım fuarı hem Ankaralı hemde Ankara’ da yaşayan Hataylıları buluşturdu. Vatandaşların yanı sıra hem iş... Devamı..

Seçimden Sonrakiler

Ülke geneli seçimden sonra neler değişti neler değişmedi gözlerden kaçmaması gereken önemli hususları karınca kararınca dile getirelim… Türkiye geneli kimsenin beklemediği %50’ye... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: