02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Eylül 18:37
Yorum Yok
818
Mete Aslan Sosyal Medya’yı Salladı!

Mete Aslan Sosyal Medya’yı Salladı!

Perşembe günü bir basın toplantısı düzenleyen ve gündeme dair açıklamalarda bulunan İskenderun Eski Belediye Başkanı Mete Aslan, İskenderunspor konusunda İskenderun Limanı işletmecisi Limak’ı eleştirmişti.

 

Aslan, “İskenderun Limanı’nın “sarı-lacivert” renklere boyanması düpedüz bu şehre ihanettir. İskenderun’un rengi “Turuncu-Mavi”dir. Dayatma ile bu kente hizmet veremezsiniz.” demişti…

 

İskenderunspor Facebook sayfasında’da yayınlanan bu demeç tartışmaya yol açtı.

 

Genel olarak desteklenen ve beğenilen bu söylem, bir kaç kişi tarafından eleştirildi ve Mete Aslan’ın başkanlık yaptığı dönemde İskenderunspor’a destek vermediğini söyledi…

 

Sosyal Medya’yı oldukça etkili kullanan Mete Aslan, şahsına yapılan eleştirilere kayıtsız kalmayıp  yine aynı sayfada iddialara cevap verdi…

 

Eleştirilere her zaman açık olduğunu belirten Aslan, “Zamanında bu memleketin profesyonel lig’de takımı olmadığından, Antakyaspor’u satın aldığımızı unutmuş gibisiniz. Mete Aslan İskenderunspor’a bir şey yapmadı diyenler ya nankördür ya da buralara yeni gelmişlerdir. 3. lige nasıl düşürüldüğünü sizler çok iyi bilirsiniz. Belediye Başkanlarının kulüp başkanı olmasının yasaklandığı bir dönemde yaptıklarımı da benim hemşehrilerim iyi bilirler. Büyük takımlara sevgimiz her zaman olacaktır, fakat bu güzel şehrinde kendisine münhasır bir takımı varken, o takımın da doğal olarak renkleri varken, hangi kulüp olursa olsun renkleri ne olursa olsun nispet yapar gibi İskenderunspor renklerine saygısızlık yapmayı sadece ben değil burada yaşayan her insan protesto etmelidir. Şanlı bayrağımızın renkleri kullanılmış olsaydı daha fazla gurur duyardık. Parayla bayrağımızı satın alamayacakları gibi, güzide bir kulübün renklerini de 50 bin tl ye satın alamazlar.” açıklamasında bulundu…

 

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: