19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Eylül 18:37
Yorum Yok
756
Mete Aslan Sosyal Medya’yı Salladı!

Mete Aslan Sosyal Medya’yı Salladı!

Perşembe günü bir basın toplantısı düzenleyen ve gündeme dair açıklamalarda bulunan İskenderun Eski Belediye Başkanı Mete Aslan, İskenderunspor konusunda İskenderun Limanı işletmecisi Limak’ı eleştirmişti.

 

Aslan, “İskenderun Limanı’nın “sarı-lacivert” renklere boyanması düpedüz bu şehre ihanettir. İskenderun’un rengi “Turuncu-Mavi”dir. Dayatma ile bu kente hizmet veremezsiniz.” demişti…

 

İskenderunspor Facebook sayfasında’da yayınlanan bu demeç tartışmaya yol açtı.

 

Genel olarak desteklenen ve beğenilen bu söylem, bir kaç kişi tarafından eleştirildi ve Mete Aslan’ın başkanlık yaptığı dönemde İskenderunspor’a destek vermediğini söyledi…

 

Sosyal Medya’yı oldukça etkili kullanan Mete Aslan, şahsına yapılan eleştirilere kayıtsız kalmayıp  yine aynı sayfada iddialara cevap verdi…

 

Eleştirilere her zaman açık olduğunu belirten Aslan, “Zamanında bu memleketin profesyonel lig’de takımı olmadığından, Antakyaspor’u satın aldığımızı unutmuş gibisiniz. Mete Aslan İskenderunspor’a bir şey yapmadı diyenler ya nankördür ya da buralara yeni gelmişlerdir. 3. lige nasıl düşürüldüğünü sizler çok iyi bilirsiniz. Belediye Başkanlarının kulüp başkanı olmasının yasaklandığı bir dönemde yaptıklarımı da benim hemşehrilerim iyi bilirler. Büyük takımlara sevgimiz her zaman olacaktır, fakat bu güzel şehrinde kendisine münhasır bir takımı varken, o takımın da doğal olarak renkleri varken, hangi kulüp olursa olsun renkleri ne olursa olsun nispet yapar gibi İskenderunspor renklerine saygısızlık yapmayı sadece ben değil burada yaşayan her insan protesto etmelidir. Şanlı bayrağımızın renkleri kullanılmış olsaydı daha fazla gurur duyardık. Parayla bayrağımızı satın alamayacakları gibi, güzide bir kulübün renklerini de 50 bin tl ye satın alamazlar.” açıklamasında bulundu…

 

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: