27 Kasım 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Aralık 14:17
Yorum Yok
7699
Metin Yıldız Tahliye Oldu!

Metin Yıldız Tahliye Oldu!

Geçtiğimiz haftalarda adı tadsız bir olaya karışan başarılı işadamı Metin Yıldız için adalet tecceli etti. Haksız suçlamalara maruz kalan Yalım Grup YK Başkanı ve Gelişim Hastanesi’nin ortaklarından Metin Yıldız, İstanbul’da çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Yıldız, İskenderun’a döner dönmez, sevenleriyle buluştu.

 

Dün geldiği İskenderun’da, ailesi ve sevinleriyle hasret gideren Yalım Grup YK Başkanı ve Gelişim Hastanesi’nin ortaklarından Metin Yıldız, sağlık alanında yaptığı büyük yatırımlarla tanınıyor.

 

Sağlıkta idealleri uğruna son bir yılda hayal denilebilecek kalp-damar cerrahisi ile onkoloji merkezini Özel İskenderun Gelişim Hastanesi bünyesinde İskenderun’a kazandıran İşadamı Metin Yıldız için adaletin tecelli etmesi, İskenderun’da sevinçle karşılandı.

 

METiN-yildiz-tahliye-oldu


Geçtiğimiz haftalarda adı tadsız bir olaya karışan başarılı işadamı  için adalet tecceli etti. Haksız suçlamalara maruz kalan Yalım Grup YK Başkanı ve ’nin ortaklarından , İstanbul’da çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Yıldız, ’a döner dönmez, sevenleriyle buluştu.
Dün geldiği ’da, ailesi ve sevinleriyle hasret gideren Yalım Grup YK Başkanı ve ’nin ortaklarından , sağlık alanında yaptığı büyük yatırımlarla tanınıyor.
Sağlıkta idealleri uğruna son bir yılda hayal denilebilecek kalp-damar cerrahisi ile onkoloji merkezini Özel  bünyesinde ’a kazandıran İşadamı  için adaletin tecelli etmesi,’da sevinçle karşılandı.

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

Kara Gün Dostu Abdülkerim Güven

AK Parti İskenderun ilçe başkanı Abdülkerim Güven yangından zarar gören bölge vatandaşlara destek çıktı. Başkan Güven yaptığı açıklamada; “AZGANLIK, SARISEKİ VE AKARCA’... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: