23 Eylül 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Aralık 14:17
Yorum Yok
7361
Metin Yıldız Tahliye Oldu!

Metin Yıldız Tahliye Oldu!

Geçtiğimiz haftalarda adı tadsız bir olaya karışan başarılı işadamı Metin Yıldız için adalet tecceli etti. Haksız suçlamalara maruz kalan Yalım Grup YK Başkanı ve Gelişim Hastanesi’nin ortaklarından Metin Yıldız, İstanbul’da çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Yıldız, İskenderun’a döner dönmez, sevenleriyle buluştu.

 

Dün geldiği İskenderun’da, ailesi ve sevinleriyle hasret gideren Yalım Grup YK Başkanı ve Gelişim Hastanesi’nin ortaklarından Metin Yıldız, sağlık alanında yaptığı büyük yatırımlarla tanınıyor.

 

Sağlıkta idealleri uğruna son bir yılda hayal denilebilecek kalp-damar cerrahisi ile onkoloji merkezini Özel İskenderun Gelişim Hastanesi bünyesinde İskenderun’a kazandıran İşadamı Metin Yıldız için adaletin tecelli etmesi, İskenderun’da sevinçle karşılandı.

 

METiN-yildiz-tahliye-oldu


Geçtiğimiz haftalarda adı tadsız bir olaya karışan başarılı işadamı  için adalet tecceli etti. Haksız suçlamalara maruz kalan Yalım Grup YK Başkanı ve ’nin ortaklarından , İstanbul’da çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Yıldız, ’a döner dönmez, sevenleriyle buluştu.
Dün geldiği ’da, ailesi ve sevinleriyle hasret gideren Yalım Grup YK Başkanı ve ’nin ortaklarından , sağlık alanında yaptığı büyük yatırımlarla tanınıyor.
Sağlıkta idealleri uğruna son bir yılda hayal denilebilecek kalp-damar cerrahisi ile onkoloji merkezini Özel  bünyesinde ’a kazandıran İşadamı  için adaletin tecelli etmesi,’da sevinçle karşılandı.

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: