Metin Yıldız Tahliye Oldu!

Geçtiğimiz haftalarda adı tadsız bir olaya karışan başarılı işadamı Metin Yıldız için adalet tecceli etti. Haksız suçlamalara maruz kalan Yalım Grup YK Başkanı ve Gelişim Hastanesi’nin ortaklarından Metin Yıldız, İstanbul’da çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Yıldız, İskenderun’a döner dönmez, sevenleriyle buluştu.

 

Dün geldiği İskenderun’da, ailesi ve sevinleriyle hasret gideren Yalım Grup YK Başkanı ve Gelişim Hastanesi’nin ortaklarından Metin Yıldız, sağlık alanında yaptığı büyük yatırımlarla tanınıyor.

 

Sağlıkta idealleri uğruna son bir yılda hayal denilebilecek kalp-damar cerrahisi ile onkoloji merkezini Özel İskenderun Gelişim Hastanesi bünyesinde İskenderun’a kazandıran İşadamı Metin Yıldız için adaletin tecelli etmesi, İskenderun’da sevinçle karşılandı.

 

METiN-yildiz-tahliye-oldu


Geçtiğimiz haftalarda adı tadsız bir olaya karışan başarılı işadamı  için adalet tecceli etti. Haksız suçlamalara maruz kalan Yalım Grup YK Başkanı ve ’nin ortaklarından , İstanbul’da çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Yıldız, ’a döner dönmez, sevenleriyle buluştu.
Dün geldiği ’da, ailesi ve sevinleriyle hasret gideren Yalım Grup YK Başkanı ve ’nin ortaklarından , sağlık alanında yaptığı büyük yatırımlarla tanınıyor.
Sağlıkta idealleri uğruna son bir yılda hayal denilebilecek kalp-damar cerrahisi ile onkoloji merkezini Özel  bünyesinde ’a kazandıran İşadamı  için adaletin tecelli etmesi,’da sevinçle karşılandı.