27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
4 Aralık 18:37
Yorum Yok
1321
Mevlüt Dudu’dan Mete Aslan Açıklaması!

Mevlüt Dudu’dan Mete Aslan Açıklaması!

Son günlerde oldukça yükselen Mete Aslan’ın Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday gösterileceği iddialarına atıfta bulunarak bir açıklama yapan CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu “Parti tabanının kabulü neyse benim de kabulümdür” dedi.

 

Daha önce birçok kez bu konudaki görüşlerini kamuoyu ile paylaştığını belirten CHP Milletvekili Dudu, “Daha önce ne söylediysem, bütün söylediklerimin arkasındayım” diyerek açıklamasını şöyle sürdürdü;
“Ben kişi olarak daima sadık bir CHP’li olarak siyaset yaptım. Siyasi hayatım şahsi olarak tutarlılığımın ve ilkeliliğimin bir kanıtıdır. Bu nedenle partimden aday olacak kişiler ile ilgili daha önce ne söylediysem, bu gün de geçerlidir.
Aday olacak kişinin en başta sosyal demokratlığı tartışılmaz olmalıdır. Partide emeği olan, siyasi yaşamında tutarlı olan, partimizi ve partililerimizi suistimal etmeyeceği kesin olan kişi partimize gönülden bağlı olan tabanımızın, dolayısıyla benim de kabulümdür. Son günlerde ısıtılmaya çalışılan ve kamuoyunda tartışılan kişi ya da görüşlerin şu anda hiçbir maddi temeli yoktur. Partimize gönül verenlerden bu süreçte istediğim, enerjilerini söylentilere değil, seçime yönlendirmeleridir.”

 

 

mevlut-dudu-dan-mete-aslan-aciklamasi

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: