21 Eylül 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Kasım 13:39
Yorum Yok
2032
MHP Gözünü Hatay’a Dikti! İşte O Sürpriz Aday!

MHP Gözünü Hatay’a Dikti! İşte O Sürpriz Aday!

Hatay’ın Büyükşehir statüsü kazanmasından sonra tüm partililerin adaylık konusunda stratejik ve güçlü isimleri Büyükşehir Belediye Başkanı olarak atama telaşına kapıldığı görülüyor.
İlçelerde aday adayı bolluğu yaşanırken Hatay’ da hala partilerin net isim üzerinde karara bağlayamaması durumun ne kadar önemli ve stratejik olduğunu gösteriyor.
Büyükşehir Belediye Adaylığı için hem Ak Parti hem CHP hem de MHP’den bir çok Bakan, Belediye Başkanı, Eski Vekil, İş Adamlarının isimleri kulaktan kulağa dolaşıyor fakat hala bir parti net isim sunmadı.
İstihbarat ekibimize yoğunlukla gelen ve fısıltı gazetelerinde yer alan duyumlara göre Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adaylığı için MHP’ den Mehmet Şandır ismi duyuluyor.
MEHMET ŞANDIR KİMDİR?
 İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’ni bitirdi. Orman Bakanlığı ile Gümrük ve Tekel Bakanlığı’nda Kontroller Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Suriye Bayır Bucak Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığı, Türk Ocakları Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Türkmenistan Dostluk Derneği Kuruculuğu ve 2. Başkanlığı görevlerinde bulundu. 21. Dönem Hatay, 23.ve 24. dönem Mersin milletvekili, MHP Grup Başkan Vekilidir. 23. Dönem Türkiye-Suriye Parlamentolararası Dostluk Grubu başkanlığı yapmış ve halen Türkiye-Arjantin ve Türkiye-Irak Parlamentolararası Dostluk Grupları üyesi ve bir önceki dönemde TBMM Grup Başkanvekilliği yaptı.
MHP Hatay Büyükşehir Başkanlığı için bu çetin yarışa MHP bu güçlü isim ile büyük yankı uyandırması bekleniyor!
mehmet-sandir

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: