05 Aralık 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Kasım 13:39
Yorum Yok
2152
MHP Gözünü Hatay’a Dikti! İşte O Sürpriz Aday!

MHP Gözünü Hatay’a Dikti! İşte O Sürpriz Aday!

Hatay’ın Büyükşehir statüsü kazanmasından sonra tüm partililerin adaylık konusunda stratejik ve güçlü isimleri Büyükşehir Belediye Başkanı olarak atama telaşına kapıldığı görülüyor.
İlçelerde aday adayı bolluğu yaşanırken Hatay’ da hala partilerin net isim üzerinde karara bağlayamaması durumun ne kadar önemli ve stratejik olduğunu gösteriyor.
Büyükşehir Belediye Adaylığı için hem Ak Parti hem CHP hem de MHP’den bir çok Bakan, Belediye Başkanı, Eski Vekil, İş Adamlarının isimleri kulaktan kulağa dolaşıyor fakat hala bir parti net isim sunmadı.
İstihbarat ekibimize yoğunlukla gelen ve fısıltı gazetelerinde yer alan duyumlara göre Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adaylığı için MHP’ den Mehmet Şandır ismi duyuluyor.
MEHMET ŞANDIR KİMDİR?
 İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’ni bitirdi. Orman Bakanlığı ile Gümrük ve Tekel Bakanlığı’nda Kontroller Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Suriye Bayır Bucak Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığı, Türk Ocakları Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Türkmenistan Dostluk Derneği Kuruculuğu ve 2. Başkanlığı görevlerinde bulundu. 21. Dönem Hatay, 23.ve 24. dönem Mersin milletvekili, MHP Grup Başkan Vekilidir. 23. Dönem Türkiye-Suriye Parlamentolararası Dostluk Grubu başkanlığı yapmış ve halen Türkiye-Arjantin ve Türkiye-Irak Parlamentolararası Dostluk Grupları üyesi ve bir önceki dönemde TBMM Grup Başkanvekilliği yaptı.
MHP Hatay Büyükşehir Başkanlığı için bu çetin yarışa MHP bu güçlü isim ile büyük yankı uyandırması bekleniyor!
mehmet-sandir

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: