06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
26 Ağustos 15:52
Yorum Yok
1491
Modern Hayvan Barınağı

Modern Hayvan Barınağı

Antakya Belediyesi bünyesinde bulunan Hayvan Barınağı, modern bir hale getiriliyor.

Bir grup doğa ve hayvan sever ile birlikte Hayvan Barınağını ziyaret eden AntakyaBelediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali, barınakta yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Ziyaret sırasında Hayvan Barınağı Veteriner Hekimi Ahmet Kilisli’de hazır bulundu.

Hayvan Barınağı’nın modern bir yapıya kavuşturulacağını ifade eden AntakyaBelediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali, Antakya Belediyesi’nin normal belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal çalışmalarda da her zaman halkın hizmetinde olduğunu hatırlatarak, “Doğayı ve çevremizi seven ve koruyan bir zihniyete sahibiz. Bu anlamda doğamızın bir parçası olan ve Bir Can taşıyan sokak hayvanlarımızı da önemsiyoruz. Hayvan barınağımızı modern bir hale getiriyoruz. Barınağımıza ameliyat öncesi ve sonrası bakım ünitesi yapıyoruz ve bunun temeli atıldı. Hayvan mezarlığı için yer belirledik ve kısa zamanda barınağımızda hayvan mezarlığı da olacak. Kedi kafesinin telleri değişecek ve bakım evinin tüm eksikleri giderilecek. Ayrıca, onlar için bir kap yemek ve bir kap su ve küpelerim var aşılarım tam. Kısırlaştır, aşılat, yaşat yazı ve görsellerinin yer aldığı afişlerimiz ile halkımıza bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları yapacağız” dedi.antk

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: