22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
26 Ağustos 15:52
Yorum Yok
1357
Modern Hayvan Barınağı

Modern Hayvan Barınağı

Antakya Belediyesi bünyesinde bulunan Hayvan Barınağı, modern bir hale getiriliyor.

Bir grup doğa ve hayvan sever ile birlikte Hayvan Barınağını ziyaret eden AntakyaBelediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali, barınakta yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Ziyaret sırasında Hayvan Barınağı Veteriner Hekimi Ahmet Kilisli’de hazır bulundu.

Hayvan Barınağı’nın modern bir yapıya kavuşturulacağını ifade eden AntakyaBelediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali, Antakya Belediyesi’nin normal belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal çalışmalarda da her zaman halkın hizmetinde olduğunu hatırlatarak, “Doğayı ve çevremizi seven ve koruyan bir zihniyete sahibiz. Bu anlamda doğamızın bir parçası olan ve Bir Can taşıyan sokak hayvanlarımızı da önemsiyoruz. Hayvan barınağımızı modern bir hale getiriyoruz. Barınağımıza ameliyat öncesi ve sonrası bakım ünitesi yapıyoruz ve bunun temeli atıldı. Hayvan mezarlığı için yer belirledik ve kısa zamanda barınağımızda hayvan mezarlığı da olacak. Kedi kafesinin telleri değişecek ve bakım evinin tüm eksikleri giderilecek. Ayrıca, onlar için bir kap yemek ve bir kap su ve küpelerim var aşılarım tam. Kısırlaştır, aşılat, yaşat yazı ve görsellerinin yer aldığı afişlerimiz ile halkımıza bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları yapacağız” dedi.antk

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: