Muhtarlardan Seyfi Dingil’ e Plaket

MUHTARLARDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde halk hizmet çalıştıklarını belirtti.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlar günü nedeni iel İskenderun’da görev yapan muhatlar ile Down Cafe’de düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.
Düzenlenen programa İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül, muhtarlar ve eşleri katıldı.
BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEYİZ
Down Cafe’de gerçekleştirilen birlik ve beraberlik kahvaltısında muhtarların vatandaşlarla siyasiler arasında köprü görevi gördüğünü belirten Başkan Seyfi Dingil, görev yaptığı süreç boyunca tüm muhtarların desteğini gördüğünü
belirterek, tüm muhtarlara teşekkür etti.
Bugüne kadar hep beraber, bütün mahallelerde büyük hizmetler yaptıklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “Muhtarlarımız bizim mesai arkadaşlarımız. Halkımızla aramızda her zaman köprü vazifesi görüyorlar.  Muhtarlarımızla her zaman istişarelerde bulunuyoruz. İskenderun’da birlik ve beraberliğimiz herkese örnek oluyor. Gününüz kutlu olsun” dedi.
BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR
İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ise, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e kendilerine her zaman destek olduğunu ifade ederek, günün anısına plaket takdim etti.
İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk ise, “Yönetim anlayışımızda, vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğunda çalacakları ilk kapının muhtarlıklarımız olduğu bilinci çok önemli bir yer tutmaktadır. “dedi. rogramın sonunda Başkan Seyfi Dingil, muhtarlara günün anısına hediye takdim etti.