Muhtarlardan Seyfi Dingil’e Teşekkür

Muhtarlardan Seyfi Dingil’e Teşekkür

MAHALLE MUHTARLARINDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, mahalle ayrımı yapmadan İskenderun’un her köşesine eşit şekilde hizmet götürdüklerini söyledi.

Modernler, Sakarya, Yunus Emre, Suçıkağı ve Akçay mahallesi muhtarları İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
MUHTARLARIMIZ GÖZBEBEĞİMİZ
Muhtarların her zaman görüş ve düşüncelerine büyük önem verdiklerini belirterek,”Muhtarlarımızın ziyaretleri bizleri son derece memnun etmiştir. Ekiplerimiz kentin birçok noktasında aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalar ile sürekli mahalle muhtarlarımız ile görüş alışverişinde bulunuyoruz. Şehrimizi geleceğe taşımak için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Halkımıza en iyi hizmeti vermek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.
BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR
Mahallerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür eden mahalle muhtarları ise “Başkanımıza ve belediye çalışanlarına mahallelerimiz adına teşekkür ediyoruz. Mahallelerimizde ihtiyaç olan kaldırımlar yollar yenileniyor. Başkanımızı ziyaret ederek halka hizmet noktasında istişarelerde bulunduk. Sağ olsun başkanımız bizleri sürekli ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuyor. Bizlerde var olan ihtiyaçları ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri başkan beye iletiyoruz” şeklinde görüş beyan ettiler.