20 Şubat 2020 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
13 Nisan 12:58
Yorum Yok
266
Muhtarlardan Yılmaz’ a Kutlama

Muhtarlardan Yılmaz’ a Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ GÖREVE YENİ SEÇİLEN MAHALLE MUHTARLARINA TEBRİK ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, yerel seçimler sonrasında göreve başlayan mahalle muhtarlarını ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dileğinde bulunuyor.

Ziyaretlerde Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın yanı sıra AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, AK Parti Defne İlçe Başkanı Kenan Türkmen, AK Parti Kadın Kolları Antakya İlçe Başkanı Sabriye Güçlü, AK Parti Antakya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alkaya, mahalle muhtarları, azaları ve mahalle sakinleri yer aldı.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ziyaret programı kapsamında Kuruyer Mahalle Muhtarı Yusuf Karadeniz, Gökçegöz Mahalle Muhtarı Mustafa Karakuş, Mansurlu Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Karaoğlan, Açıkdere Mahalle Muhtarı Hilmi Turan’ı ayrı ayrı ziyaret ederek tebriklerini sundu.

Başkan Yılmaz Kuruyer Mahallesi ziyaretinde yapmış olduğu konuşmada şu görüşlere yer verdi; “ Öncelikle yerel seçimlerde bize verdiğiniz destekten ötürü AK Parti teşkilatları Cumhur İttifakı olarak sizlere şükranlarımızı sunuyoruz. Muhtarımıza da size de hayırlı olsun. İnşallah hep beraber hayırlı görevler yapacağız. Bu süreçte hizmetlerimiz konusunda biraz sabırlı olmanızı sizden rica edeceğiz. Belediyemizin bazı eksiklikleri var. Sabredersek istediğimiz hizmetlerin hepsi olacak inşallah. Ben çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.”

AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ise konuşmasında; “ Elhamdülillah artık Başkanımız diyoruz. Bir önceki geldiğimizde Başkan Adayımız diye hitap ediyorduk ama artık çok şükür Allah’ın izni sizlerin destekleri ile hamd olsun Başkanımızı o mevkiye o koltuğa oturtmak nasip oldu. Bugünden sonra da inşallah sizlerle birlikte istişare etmek suretiyle ne eksiğiniz, ne ihtiyacınız varsa mahallemize değerli muhtarımızla birlikte, başkanımızla birlikte çok güzel hizmetler çıkaracağımızdan hiç şüphemiz yok. Muhtarımız zaten mahallemizin hem babası, hem abisi, hem muhtarı. Kendisinden de sizlerden de Allah razı olsun. Ben gerek ilçe başkanlarım adına, gerek teşkilattaki arkadaşlarımız adına, gerek değerli başkanımız adına şunu söyleyebilirim ki bizler her zaman sizlerin yanındayız. Her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Teşkilatlarımız da ben de başkanımız da daima sizlerin emrinizdeyiz. Allah sizleri de başımızdan eksik etmesin. Birliğimizi beraberliğimizi kardeşliğimizi daim kılsın inşallah.”

Konuşmaların ardından AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, AK Parti Defne İlçe Başkanı Kenan Türkmen, AK Parti Kadın Kolları Antakya İlçe Başkanı Sabriye Güçlü, AK Parti Antakya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alkaya gerçekleşen ziyaretlerde görevlerine yeni başlayan muhtarlara plaket ve Türk Bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim hediye ettiler.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “HABERLER ” Haberleri

İTSO’da Kent Konseyi Çalışması

İskenderun Belediye Meclisi, Kent Konseyi kurulmasıyla ilgili çalışmalar kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Haber Tarihi:... Devamı..

75. Yıl Anaokulu’ndan Vefa

MİNİK YÜREKLERDEN KOCAMAN MORAL “BABAM ÖLDÜKTEN SONRA KİMSE BANA CEKET ALMADI” diyen Suriyeli yetim çocuk Fuat Musanı nın göz yaşını dindirmek ve... Devamı..

Yaren-Der’ den Örnek Davranış

Yaren Yardım Gönüllüleri yaptığı Hayır Islerinde Takdir Görüyor Yaren-Der yaptıgı açıklamada; “Hassa’nın şirin bir köyü olan Güvenç’teki ilkokulun fiziki şartları gerçekten çok... Devamı..

Başkan Savaş Mazman Medya’da

BAŞKAN SAVAŞ MAZMAN MEDYA’DA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 18 Şubat Salı günü Mazman Medya Grup Radyoları’nın... Devamı..

Tokdemir: Amanos Tüneli Ne Oldu?

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ İSMET TOKDEMİR, PROJESİ ONAYLANAN FAKAT BİR TÜRLÜ İHALE SÜRECİ VE İNŞAATI BAŞLATILMAYAN AMANOS TÜNELİ PROJESİ’Nİ TBMM GENEL KURULU’NDA DİLE... Devamı..

Işık Şener’den “Kültür Sanat” Üzerine

İskenderun Belediyesi Fatih Tosyalı ile özellikle Kültür, Sanat ve sporda atılım yapmaya, birlik ve beraberlik dokusuyla hareket etmeye çalışıyor. Kültür Sarayı bakımı... Devamı..

Iskenderun Bld’den Güvenli Yol Çalışması

İSKENDERUN BELEDİYESİ YOLLARI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİYOR -İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: ÖNCE İNSAN DİYOR, YOLLARI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİYORUZ İskenderun Belediyesi... Devamı..

HBB’den Taşduvar Çalışması

BÜYÜKŞEHİR TAŞ DUVAR ÇALIŞMALARINI TAMAMLIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), tehlike arz eden bölgelerde vatandaşların can ve mal güvenliğini güvence altına alacak hizmetlerini sürdürüyor.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: