20 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
23 Ocak 14:06
Yorum Yok
332
Mursaloğlu:Civelek’ e Başarılar Diliyorum

Mursaloğlu:Civelek’ e Başarılar Diliyorum

30 Mart yerel yönetim seçimleri nedeniyle, bir süre önce görevli bulunduğum Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden istifa ederek CHP’den İskenderun Belediyesi başkan aday adayı oldum.
Ülkemizin ve bölgemizin içinde bulunduğu hassas ortamdan dolayı, önümüzdeki seçimlerin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyim. Bu bilinç ve sorumlulukla, izinde yürümekten onur ve şeref duyduğum Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu, laik Türkiye Cumhuriyeti’nin ilkelerinin temsilcisi ve savunucusu olduğuna inandığım Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında bu göreve talip oldum.
Teamüller ve sistemin gereği, sonuçta bu göreve talip olan aday adaylarının arasından bir kişi aday olarak belirlenecekti. Nitekim öyle oldu.
Partimin bu kararını saygıyla karşıladığımı ifade ederken, Dr. Yusuf Civelek’e başarılar diliyorum.Umarım hem kendisi hem de memleket için hayırlı uğurlu olur.
Bugün, her şeye rağmen iyi ki bu göreve talip olmuşum diyorum. Zira inandığım değerler doğrultusunda halkıma ve ülkeme daha iyi hizmet edebilmek adına doğru yerde olduğuma inanıyorum. CHP içerisinde çok kısa zamanda sizlerin ve İskenderun sevdalılarının kabulünü ve desteğini görmüş olmak bana cesaret vermiştir.
İskenderun halkına hizmet etmek aşkıyla ve heyecanla çıktığım bu yolda birlik ve beraberlik içerisinde insanlarımızın yanımda yer aldığını gurur duyarak gördüm. Benimle aynı duyguları paylaştığına inandığım diğer aday adayları arkadaşlarımla bu şerefli hizmet yarışında bulunmak da benim için ayrıca bir gurur kaynağı olmuştur.
Şunu bilmenizi istiyorum ki; bundan sonraki süreçte de tüm memleket sevdalılarıyla birlikte, CHP’nin iktidarı için bir nefer gibi çalışmaya devam edeceğim.
Türkiye Cumhuriyetinin ve Atatürk İlkelerinin ışığında, bugüne kadar olduğu gibi, bundan böyle de Ulusça, barış ve kardeşliğimizin devamı için elimden gelen gayreti göstereceğimi herkesin bilmesini istiyorum. Gün birlik ve beraberlik günüdür.
Bu duygu ve düşüncelerle, aday adaylığım süresince şahsıma gösterilen ilgi ve desteklerinden dolayı başta, bana bu gururu yaşatan saygı değer halkımıza, İlçe örgütüne, partililerimize,benimle birlikte yola çıkan, kader birliği yapan arkadaşlarıma, aileme, akrabalarıma,bana her zaman destek veren ve yanımda olan saygıdeğer basın mensubu dostlarıma saygı ve şükranlarımı sunuyorum.
22/OCAK/2014
Mehmet MURSALOĞLU

mursal

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: