02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
23 Ocak 14:06
Yorum Yok
396
Mursaloğlu:Civelek’ e Başarılar Diliyorum

Mursaloğlu:Civelek’ e Başarılar Diliyorum

30 Mart yerel yönetim seçimleri nedeniyle, bir süre önce görevli bulunduğum Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden istifa ederek CHP’den İskenderun Belediyesi başkan aday adayı oldum.
Ülkemizin ve bölgemizin içinde bulunduğu hassas ortamdan dolayı, önümüzdeki seçimlerin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyim. Bu bilinç ve sorumlulukla, izinde yürümekten onur ve şeref duyduğum Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu, laik Türkiye Cumhuriyeti’nin ilkelerinin temsilcisi ve savunucusu olduğuna inandığım Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında bu göreve talip oldum.
Teamüller ve sistemin gereği, sonuçta bu göreve talip olan aday adaylarının arasından bir kişi aday olarak belirlenecekti. Nitekim öyle oldu.
Partimin bu kararını saygıyla karşıladığımı ifade ederken, Dr. Yusuf Civelek’e başarılar diliyorum.Umarım hem kendisi hem de memleket için hayırlı uğurlu olur.
Bugün, her şeye rağmen iyi ki bu göreve talip olmuşum diyorum. Zira inandığım değerler doğrultusunda halkıma ve ülkeme daha iyi hizmet edebilmek adına doğru yerde olduğuma inanıyorum. CHP içerisinde çok kısa zamanda sizlerin ve İskenderun sevdalılarının kabulünü ve desteğini görmüş olmak bana cesaret vermiştir.
İskenderun halkına hizmet etmek aşkıyla ve heyecanla çıktığım bu yolda birlik ve beraberlik içerisinde insanlarımızın yanımda yer aldığını gurur duyarak gördüm. Benimle aynı duyguları paylaştığına inandığım diğer aday adayları arkadaşlarımla bu şerefli hizmet yarışında bulunmak da benim için ayrıca bir gurur kaynağı olmuştur.
Şunu bilmenizi istiyorum ki; bundan sonraki süreçte de tüm memleket sevdalılarıyla birlikte, CHP’nin iktidarı için bir nefer gibi çalışmaya devam edeceğim.
Türkiye Cumhuriyetinin ve Atatürk İlkelerinin ışığında, bugüne kadar olduğu gibi, bundan böyle de Ulusça, barış ve kardeşliğimizin devamı için elimden gelen gayreti göstereceğimi herkesin bilmesini istiyorum. Gün birlik ve beraberlik günüdür.
Bu duygu ve düşüncelerle, aday adaylığım süresince şahsıma gösterilen ilgi ve desteklerinden dolayı başta, bana bu gururu yaşatan saygı değer halkımıza, İlçe örgütüne, partililerimize,benimle birlikte yola çıkan, kader birliği yapan arkadaşlarıma, aileme, akrabalarıma,bana her zaman destek veren ve yanımda olan saygıdeğer basın mensubu dostlarıma saygı ve şükranlarımı sunuyorum.
22/OCAK/2014
Mehmet MURSALOĞLU

mursal

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: